Nejnovější články

Kladivo (perex)

Napiš si své Kladivo

žádný komentář | 28 zobrazení

Nakladatelství Epocha vyhlašuje literární soutěž o nejlepší povídku ze světa Kladiva na čaroděje. První cenou je publikování v kladivářské antologii, která se připravuje na rok 2017.

Více …
Temnými cestami (perex)

Temnými cestami k mistrovským dílům

žádný komentář | 240 zobrazení

O (právem) zaběhlé edici Mistrovská díla evropského komiksu, jíž komiksové fajnšmekry oblažuje nakladatelství Crew, se jistě není třeba příliš rozepisovat. Vždyť kolik skvělých (a kolik méně skvělých – ale to už je o subjektivním vnímání) děl sekvenčního umění k nám už tahle řada přinesla? A kolik ještě přinese? A zařadí se mezi ty nezapomenutelné kniha s tajemným názvem Temnými cestami?

Více …
Comic Con (perex)

Comic Coní trailerojízda

žádný komentář | 97 zobrazení

Comic-con jako obvykle přifrčel s hromadou nových fajnových trailerů na očekávané snímky a některé z nich se tak představily vůbec poprvé, takže by se hodilo aspoň jedno malé shrnutí toho nejpodstatnějšího, co bylo v této oblasti k vidění.

Více …
Tumult Royal (perex)

Tumult Royal čili Vyměňte si to s králem

žádný komentář | 97 zobrazení

Historické romány i hollywoodské slaďáky nás přesvědčují o tom, že život panovníka nebyl a není žádný med, že není všechno zlato, co se třpytí, a tak všelijak podobně. Víte ale, co je zvláštní? Že si to žádný z těch ubohých, politováníhodných vládců nikdy nebyl ochoten vyměnit třeba s tím nejposlednějším chudákem z poslední chalupy v poslední vesnici jeho království!

Více …