Nejnovější články

Lhář 3 (perex)

Když na dveře klepe apokalypsa

žádný komentář | 59 zobrazení

Valhalský Lhář chce dovolenou – a to s Jenny, se kterou udržuje pěkný vztah plný pravdy, sexu a opečovávání. Archanděl Michael na to má však jiný názor a daří se mu Lokiho veškeré pokusy o udržení vztahu (natož snahu ho posunout o úroveň výše) sabotovat. Přesto se Lhář snaží vysněné volno v Paříži ještě zachránit. Holt „dobrovolná“ práce pro okřídlence má i své zápory, které se teď projevují v nejméně vhodných chvílích.

Více …
Temnými cestami (perex)

Temnými cestami k mistrovským dílům

žádný komentář | 252 zobrazení

O (právem) zaběhlé edici Mistrovská díla evropského komiksu, jíž komiksové fajnšmekry oblažuje nakladatelství Crew, se jistě není třeba příliš rozepisovat. Vždyť kolik skvělých (a kolik méně skvělých – ale to už je o subjektivním vnímání) děl sekvenčního umění k nám už tahle řada přinesla? A kolik ještě přinese? A zařadí se mezi ty nezapomenutelné kniha s tajemným názvem Temnými cestami?

Více …
Comic Con (perex)

Comic Coní trailerojízda

žádný komentář | 131 zobrazení

Comic-con jako obvykle přifrčel s hromadou nových fajnových trailerů na očekávané snímky a některé z nich se tak představily vůbec poprvé, takže by se hodilo aspoň jedno malé shrnutí toho nejpodstatnějšího, co bylo v této oblasti k vidění.

Více …
Velbloudí dostihy (perex)

Velbloudí dostihy čili Do Chrchle, do Chrchle!

žádný komentář | 52 zobrazení

Do Chuchle se téměř odjakživa jezdí na koníčky. Ale protože v téhle hře jde o velbloudy, protože ti – jak známo – rádi plivou, a protože Chuchle pochází ze slova chuchel neboli cucek, zveme vás tímto podívat se, jak se sází na velbloudy ve Velkém Chrchli.

Více …