John Wick 2: Krvavá romantika pokračuje a krev teče opět proudem

Před nedávnem vyšlo pokračování novodobé akční klasiky a vy máte nyní možnost si přečíst, jak to vidí jeden z našich redaktorů. Hvězda z Matrixu se podruhé vrací jako obávaný nájemný zabiják John Wick, kterého se bojí celé podsvětí a vede si stejně dobře jako v prvním díle. Místy dokonce i lépe.

Když vyměníte lva za sovu aneb Lehké fantazijno podruhé

Celý příběh začal na Startovači, kde čtenáři dostali možnost podpořit první díl projektu Lehké fantazijno – knihu s názvem Žena se lvem. Zkušené editorky zaručující kvalitu, slibná jména autorek povídek plus zajímavé bonusy k tomu – tak kdo by se divil, že se vydání knihy zafinancovalo? A vzhledem k tomu, že Žena se lvem sklidila nadšené kritiky a v roce vydání (2016) neunikla ani zrakům členů Akademie SFFH, nenechal na sebe druhý díl, v jehož titulu vyměnila žena lva za sovu, dlouho čekat.

Pelyněk s nádechem steampunku

Steampunk táhne. Atmosféra viktoriánského Londýna plná uhelného dýmu, ozubených kol a sykotu přehřáté páry prožívá svou renesanci. Aby také ne. Sebeklasičtější příběh v těchto kulisách obratem získává náboj, díky kterému lehko uvízne v paměti čtenáře.

Kladivo na čaroděje dospělo k Poslednímu stadium

Mágia mizne… zvláštne bytosti strácajú svoje schopnosti… Sedmička prišla o možnosť čarovať a navyše je odhodlaná zničiť ľudstvo. Bez schopností zostáva aj Felix s partiou, lenže to znamená veľký problém. Po Prahe sa totiž špacíruje bytosť, ktorá nepozná prekážky. Búra domy, hltá ľudí ako jednohubky a za pochodu sa mení a vyvíja. Dokáže ju niekto zastaviť, zachrániť mágiu a popri tom možno aj celý svet?

1 2 3 716

Nové knihy v eshopu