Filmový bulvár: Netflix chystá Zaklínače a další radosti

Yippee ki-yay! Další velkolepá fantasy sága si razí cestu na televizní obrazovky, a my se těšíme, se těšíme, se těšíme…

Podle hned několika zahraničních serverů – včetně poměrně důvěryhodného IGN.com – chystá společnost Netflix nový epický fantasy seriál, tentokrát založená na sáze o Zaklínači, sérii osmi knih polského spisovatele Andrzeje Sapkowského, na které je postavená i trojice velice populárních videoher. Ostatně, režisér všech intro videí z videoher Tomas Baginski prý bude režírovat přinejmenším jednu epizodu v každé sezóně.

Protože se samozřejmě dá dost dobře očekávat, že u jedné série rozhodně nezůstane.

Skvělá zpráva je, že Sapkowski bude do projektu dokonce zapojen v pozici kreativního konzultanta. Pro tisk se vyjádřil, že „je nadšený, že Netflix bude dělat adaptace věrně podle jeho příběhů.“

Není zatím jasné, které přesně příběhy si Netflix ke zfilmování vybere, kdy uvidíme první díl, ani kdo bude hrát titulní roli. Řekl někdo Mads Mikkelsen?

Ano, my to říkáme!

Kdo se těší?

 

 

Krátké zprávy

  • Hackeři čmajzli Disneymu nové Piráty z Karibiku: Salazarovu pomstu. A teď studio vydírají o nemalé peníze hrozbou: plaťte, nebo dáme film na internet. Před premiérou a ve vysoké kvalitě.
  • Skvěle se rozjíždějící seriál Američtí bohové zřejme zabodoval. Ještě před vypuštěním třetího dílu televizní stanice Starz oznámila, že připravuje druhou řadu. Boží!

 

 

Video týdne

Někdy, když se člověk nudí, si třeba kreslí na papír podivné malůvky…

A jindy, jindy zase předělává Terminátora 2 do enginu GTA 5.

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

2 komentáře

Zanechat odpověď