Seznam vyšlých knih Pokecejte si spolu s dalšími fanoušky! Redakce Podpořte nás
Datum: 19.06.2013 ISSN: 1213-5712 RSS
Login:
Heslo:

Registrace K čemu to je?
CO vyhledat:

KDE vyhledávat:






Internetový obchod FantasyShop.cz

Ikona Fandom.sk

Sarden

Festival Fantazie
Akce
Festival fantazie
28. června - 7. července
Fancity
25. října - 29. října
Hra – live action gansterska v Praze (zdarma)
1. října 2011 - 1. října 2111
 
 

Detail knihy Noční strana 12 - Nevěsta byla v černé kůži


Green Simon R.: Noční strana 12 - Nevěsta byla v černé kůži
  • Vyšlo:25.4.2012
  • Autor:Green Simon R.
  • Nakladatelství:Polaris
  • Překlad:Josef Hořejší
  • Obálka:Jonathan Barkat
  • Stran:292
  • Cena:249 Kč


Anotace

Závěrečný díl příběhů Johna Taylora jako nejlepšího soukromého detektiva Noční strany. * Hluboko v tajném srdci Londýna se pod příkrovem věčné temnoty skrývá Noční strana. Je tady pro všechny, které svědí něco, co nutně potřebuje poškrábat. Ale vězte, že do ní vstupujete na vlastní riziko. Její veselí obyvatelé totiž mohou být stejně nelidští, jako jejich chutě… * Já se jmenuji John Taylor. Na Noční straně jsem doma. Nevybral jsem si ji. Vlastně jsem se z ní pokusil uniknout. Ale vrátil jsem se zpátky. A teď to vypadá, že jsem získal práci na plný úvazek (ke své současné profesi soukromého očka) jako Walker, nový reprezentant Autorit Noční strany – a na obzoru je i svatba. Beru si svou životní lásku, Suzii Střelkyni, nejobávanější lovkyni odměn Noční strany. Jenomže na Noční straně není nic tak jednoduché. Rozhodně ne život. Než budu moci říct ‚Ano‘, musím ještě vyřešit svůj poslední případ jako soukromý detektiv – a první jako Walker. * Oba tyto úkoly by bylo mnohem snazší splnit, kdybych nebyl na útěku před svými přáteli i nepřáteli. A kdyby moje nastávající neměla v úmyslu inkasovat tu fakt velkou odměnu, co vypsali na moji hlavu…


Komentáře


00
Dardalion - 25. 4. 2012 20:44

Moc se těším… :)

00
Kate - 26. 4. 2012 20:30

tež, jak sviňa! :-D

00
VickyAnne - 27. 4. 2012 08:02

konečně! Jsem šťastná jako blecha :)

00
henulik - 27. 4. 2012 15:52

Už aj letím kupovať! Inak,malá slza v oku-posledný diel!!

00
Sirion - 27. 4. 2012 18:45

Trochu tajně (teď vlastně už ne tajně) doufám, že se zase vrhne na Jestřába a Rybářku.

00
henulik - 28. 4. 2012 01:59

Čo som troch vysnoril,tak pracuje i nepracuje na Jestřábovi a Rybárce.Pretože to bude ďalší diel z Lesného kráľovstva.

00
Ondra - 28. 4. 2012 11:15

já bych někdy rád vůbec přečetl původní sérii – Jestřáb a Rybářka. V obchodě nemožné sehnat a v knihovně jsou k sehnání jenom první dva díly.

00
Kate - 28. 4. 2012 15:11

Ondra: oni to teď vydávají znova, takže neboj, seženeš. Já si pamatuju, že když jsem tu sérii sbírala, tak už tak deset let zpátky to bylo skoro nemožné sehnat.
Jinak na tenhle poslední díl jsem fakt žhavá, doufám, že nezabije celou sérii XD ale tak není to žádný amatér…

00
Ondra - 28. 4. 2012 20:45

No já právě to scháněl tak před pěti či šesti lety a nikde to nebylo. Vlastně jeho Krev a čest byla moje první fantasy kniha, kterou jsem kdy přečetl (když nepočítám Pottera). Ted už bych to četl spíš z nostalgie ale myslím, že by mě to furt bavilo. Jinak doufám, že autor bude psát v budoucnu více fantasy..

00
Kate - 1. 5. 2012 14:06

Já doufám, že vůbec bude psát :-D Ale tuhle knihu jsem dočetla a ačkoliv to mohly být větší jatka, tak na konec série je to slušné.

00
Malfin - 21. 5. 2012 08:26

Já to dočetl a musím říci, že byly lepší díly série…trochu mě to zklamalo. Závěr dobrý, i když klišé, ale první půlka – tak trochu nuda. Chyběla mi tam šťáva, kterou to většinou mělo.

00
Kate - 23. 5. 2012 16:48

Jo, to je celkem rpavda. Mi zas přišlo, že místy už fakt vařil z vody. Ale zas na druhou stranu to nebyl trapas jako zakončení některých jiných(nemyslím jeho) knižních sérií. I tak mi přišlo, že vrcholné díly byly někde kolem 6. dílu.



Předmět:
Jméno:
E-mail:
Chcete-li, knihu můžete ohodnotit i hvězdičkou.
           
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).