Gotrek & Felix – Město zatracených

 • Autor:
 • Nakladatelství: Polaris
 • Cena: 309 Kč
 • ISBN: 978-80-7332-346-2
 • Vyšlo: 13. 12. 2016
 • Žánr: fantasy
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: Phroilan Gardner
 • Počet stran: 342

Gotrek a Felix: neopěvovaní hrdinové Císařství, nebo jen obyčejní zloději a zabijáci? Pravda možná leží někde uprostřed a záleží zcela na tom, koho se zeptáte…

Staré pověsti vyprávějí o městě zatracených, temném a zlověstném místě, zničeném před dávnými věky Sigmarovým hněvem. Jeho zřícené věže nechávali lidé Ostermarku dlouho na pokoji, ale nyní se v jeho hlubinách probudilo prastaré zlo a začalo znovu sbírat síly. Gotrek s Felixem se připletou ke křížové výpravě barona Götze von Kubera s cílem město vyčistit a když jsou ruiny vyrvány se samotného toku času, zdá se, že se trolobijcův osud naplní mnohem rychleji, než by si kdokoliv z nich přál.

Další, už čtrnácté dobrodružství Gotreka & Felixe.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

10 komentářů

 1. Čistě ze zvědavosti a na Polaris/p.Kociána … proč tohle, nebylo lepší nejdřív vydat i toho druhého Reynoldse, tedy The Serpent Queen? Na goodreads to má skoro 4,2 a fakt to nebylo vůbec špatný.
  Přece jen každý autor pojímá G+F jinak, a přijde mi lepší vydat vždy komplet jednoho autora a pak teprve dalšího.

 2. to MichaelS
  Město zatracených jsme vydali prostě proto, že je v chronologii Warhammeru (jak ji chápe Black Library) další na řadě. Druhý Reynolds samozřejmě vyjde hned v první polovině příštího roku, takže za pár měsíců už bude jedno, co vyšlo dřív a co později.

 3. to p. Kocián

  a plán WH40K na budúci rok? Bude sa pokračovať v Horus Heresy? Prípadne niečo iné….war zone fenris?

 4. To M Kocián … díky za reakci, fakt je , že BL to má dané takto, ale jak jsem psal, mně se prostě ze stylu jednoho autora nerado přeskakuje na jiného, a pak zase zpět(myšleno samozřejmě u jedné postavy, resp. v tomto případě dvojice postav), takže jsem to jel podle autorů. Ale je jasné, že je čistě otázka subjektivních priorit … a já jsem obecně divnej:-).

  V každém případě děkuji za vysvětlení, zvědavost byla ukojena a já se budu těšit na Ashera:-).

 5. to MichaelS
  Prostě si za pár měsíců ty dvě knihy v knihovničce přehodíte.
  Asher (Temná inteligence) je už přeložený a vyjít by měl nejpozději v únoru 2017.

 6. to Pet: taky by mne to zajímalo! Já bych si zase přál dokončit Gauntovu ságu.

 7. Tak jsem se tím prokousal. No, asi budu za primitiva, ale u G+F jsem zvyklý na přímočářejší příběhy. V tomhle jsem se občas ztrácel, hlavně než jsem se zorientoval, co je hlavní linie, co flashback atd. Ale nevadí, druhé a další přečtení by to mělo vyřešit…

 8. Precetl jsem snad skoro vse co vyslo z warhammeru a i spoustu knih z warhammeru 40k. Za sebe mohu rici, ze toto je nejhorsi kniha z techto dvou svetu kterou jsem precetl a doufam ze Guymer uz o techto dvou nikdy psat nebude.
  Ps: sry za diakritiku mobil

 9. Musím si to pořídit. Mám zkušenost, že když na některou knihu z W-W40k všichni naplivou, tak se mi obvykle líbí. Viz třeba moje zamilovaná trilogie Shira Calpurnia.

Zanechat odpověď