Kladivo na čaroděje – O krok před peklem

 • Autor:
 • Nakladatelství: Epocha
 • Cena: 399 Kč
 • ISBN: 978-80-7557-104-5
 • Vyšlo: 9. 3. 2018
 • Žánr: fantasy
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: Lubomír Kupčík
 • Počet stran: 488

Svět Kladiva na čaroděje skrývá nepřeberné množství příběhů plných akce, napětí, černého humoru, magie, démonů, zombií a jiného sajrajtu. Ty nejlepší jsme shromáždili ve sbírce, na níž se kromě autorů jednotlivých dílů podíleli i další známé tváře české fantastiky a najdete v ní také vítěznou povídku literární soutěže „Napiš si své Kladivo“. Čeká na vás pořádná nálož v podobě třinácti akčních a zábavných dobrodružství naší netradiční čtyřky hrdinů!

Praha je magické město – a ta magie vás může zabít. V tom lepším případě. Když vám teče do bot, když vás pronásledují přízraky – koho zavoláte? Tým Felixe Jonáše určitě ne. Pokud už by přece jen přijeli, tak vás nechají pekelným silám napospas, aby vám pak mohli vybílit byt. Jenže někdy je situace tak zoufalá, že vám nezbývá nic jiného než obrátit se na lidi, kteří jsou naprosto odepsaní – a doufat, že to přežijete. Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…

Autoři antologie: Martin D. Antonín, Karel Doležal, Dušan D. Fabian, Jan Hlávka, Jana Jůzlová, Markéta Klobasová, Štěpán Kopřiva, Jakub Mařík, Ondřej S. Nečas, Jiří Pavlovský, Martin Paytok, Darek Šmíd.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

2 komentáře

 1. No, moc bych prosil, ví to někdo… jsou to původní příběhy nebo jen příběhy ze světa Kladiva na čaroděje? Nějak na mě spadla konečně řádná chřipka a hřbitovní chrchel a rád bych si to objednal, neb na dalekou cestu na Chodov se mi nějak nechce. Tedy, samozřejmě jen v tom druhém případě!

 2. No, přinesli mi to nakonec jako dárek moji drazí ( byli zkontrolovat, zdali to už vypadá na dědění a přinesli mi rajskou), tak jsem to tedy početl a dočetl. Jsou to zbrusu nové příběhy, kratší i delší, dozvíte se kde se vzala Ester i jak začínal… no prostě všehochutˇ. Povídky vtipné i ponuré, autoři vesměs známí, jak už to tak u takových knih bývá, mnohokrát jsem litoval že je už konec, párkrát jsem chtěl aby už byl konec(tedy přesněji jednou ..) a docela jsem se i zasmál, což vyvolalo zase záchvaty chrchle …. Tak jo, líbilo!

Zanechat odpověď