Supertěžký Batman

Přestože se předchozí kniha řady jmenuje Konec hry, tahle série rozhodně ještě nekončí. Pro Batmana totiž bude vždycky práce dost – vigilantům Gothamu nezaměstnanost rozhodně nehrozí.

Útočící Titáni po dvanácté: Závěr monumentální naháněčky

Není čas ztrácet čas. Autor Isajama se rozhodl, že po minulém svazku, který byl vskutku velkým přešlapováním na místě, se do toho pořádně opře a poměrně zásadní příběhový oblouk v macatém finále nechá vyvrcholit. Objeví se nová schopnost, velké úmrtí, a hlavně zajímavý zvrat, který ve vás vyvolá spoustu otázek. Jenže… pořád je to tak na půl cesty. Bohužel.

Živí mrtví 22: Čerstvá krev v zombie přežívačce

Tahle série je nezastavitelná. Po více jak dvaceti knihách (a občas recyklující hlavní dějovou linku), je zombie etalon Živí mrtví připraven na velkou změnu. Je totiž po válce s Neganem. Nastaly dva roky klidu a míru, kdy se Rickova skupina nejen zotavovala, ale konečně i začala budovat potřebnou a stále slibovanou civilizaci.

Konečně je tu cesta Temnými hvozdy, nejlepší komiksový horror současnosti

S podzimem přichází lezavý chlad, neklidný studený vítr odhánějící pocit veškerého tepla a postupně se zkracující dny, kdy stíny a noc vládnou zvláštní, tajuplnou mocí potutelně si zahrávat s lidskou fantazií. Komiks od Emily Carrollové prostě nemohl vyjít ve více příhodné chvíli. I když se zavřete v bezpečí domova, připravíte teplý šálek kávy a obmotáte tělo teplou huňatou dekou, u čtení morbidních příběhů komiksu Temnými hvozdy se budete navzdory všem opatřením třást strachem.

1 2 3 82