Ú.P.V.O. 7 a 8 v edici Na přání

Úřad paranormalního výzkumu a obrany potřebuje vaši pomoc. Jinými slovy, Comics Centrum opět přichází s komiksem, kde o vydání rozhodnou sami čtenáři. Tentokrát obojživelný agent servíruje lahůdku v podobě svého minulého života ve viktoriánských kulisách a osmý díl legendárního komiksu je detektivkou, která ukáže nejen zločiny, ale i bezradnost v řadách agentů!

Druhá kniha hřbitovní

Vychází druhý, závěrečný díl komiksové Gaimanovy Knihy hřbitovní. Čeští čtenáři tak budou mít konečně před sebou celý, téměř čtyř set stránkový grafický román.

Grandville: Když zkřížíte Sherlocka Holmese a agenta CI5…

Kdyby se mohl Sir Arthur Conan Doyle setkat s Julesem Vernem a Quentinem Tarantinem, pravděpodobně by vymysleli hrdinu brilantního v akci i v analytickém myšlení. Jeho případy by byly prosycené atmosférou globalizovaného velkoměsta a dekadence a zároveň by vzdávaly hold pokroku. Protože to není možné, musel se toho chopit Bryan Talbot. Stvořil inspektora Archieho LeBrocka, mimochodem jezevce, a poslal jej do Grandville – Paříže, jež je pukajícím pupkem světa.

Zámek a klíč v prodeji jako komplet

Legendární série Joe Hilla a Gabriela Rodrigueze je konečně kompletní. Strhujícím způsobem stopuje a odhaluje fantazijní, ale také reálné lidské zlo. A teď, když jsou všechny klíče konečně pohromadě, je cesta do tajemných zákoutí děsivé usedlosti i lidské mysli otevřená…

Letní sklizeň komiksů

Sice je okurková sezóna, ale něco se na komiksovém poli v posledních dvou týdnech přeci jen urodilo. A ještě víc se urodí ve zbytku srpna, i když výhradně jen na políčku Crwe. Vadí nám to? Těžko.

1 2 3 4