Inferium: A co když peklo doopravdy existuje?

Když jste byli mladší, určitě jste mnohokrát od rodičů slyšeli, že zlí lidé přijdou do pekla. Jenže co když doopravdy do pekla, nebo spíše Inferia, jak pekelná říše sama sebe nazývá, vtrhne armáda lidí a pokusí se ho dobýt vojenskou silou? Waffen SS proti satanovým legiím – bitva, která nemá ve světě ani pekle obdoby!

Hříchy říše: sladký návrat do světa Prachmistrů

Snad většina čtenářů zná Briana McClellana a jeho trilogii Prachmistři, díky které se stal v našich končinách slavným a oblíbeným. Teď přichází na trh s novou knihou, a to sice s Hříchy říše, odehrávající se ve stejném universu, ale na jiném kontinentu a deset let po událostech Podzimní republiky. Setkáme se jak se starými známými postavami, tak i s novými hrdiny, jejichž role však budou pravděpodobně připomínat role postav z prvotní trilogie. Systém magie funguje pořád stejně, ale máme tu trochu jiný příběh, trochu jiné intriky… Dámy a pánové, připravte se na jízdu!

Vojna putujúcich duší pokročila. Upíri, vlkodlaci, smrtispáči si hľadajú svoje miesto medzi nami. Je ich prítomnosťou ohrozená naša existencia?

Prežitie putujúcich duší je ohrozené vojnou. Lenže univerzum ukrýva oveľa viac zvláštnych a nevysvetliteľných záhad, než si obyčajný človek vie predstaviť. Vraždy, tajomné úmrtia, zmiznutia, strašidelné domy a zvuky… počuli ste o nich a buď vo vás vzbudzujú hrôzu, prípadne si ich viete nejako logicky vysvetliť. No niekedy logika nestačí…

1 2 3 308