Ukázka: Doctor Who: Dávný čas

Tato kniha uzavírá doctorskou trilogii Kroniky Půvabu. Takže pokud se vám líbily předešlé díly Královská krev a Generace velkého třesku, připravte se na prázdninový nášup, díky němuž se dozvíte, jak to všechno skončí…

Phaeroni zmizeli již před miliony let. Cestovali napříč hvězdami po stezkách z času a prostoru a zanechali po sobě jen pár stop. Ale co se Phaeronům vlastně přihodilo? Někteří věří, že je vyhladila nějaká nezastavitelná síla… jiní tvrdí, že se vyhladili sami.

Ale co když je ve skutečnosti zastihl mnohem strašlivější osud?

V daleké budoucnosti objeví lidstvo poslední phaeronskou stezku — a Doktor s Clarou se vydávají odhalit, kam tato stezka vede. Každý z výzkumného týmu ví přesně, po čem pátrat — ale pouze Doktor ví přesně, co naleznou.

Protože kromě Doktora nikdo nezná pravé tajemství Phaeronů: obludné tajemství, tak mocné a strašlivé, že muselo být pohřbeno v nejhlubším hrobu ve vesmíru.

Britský kultovní seriál Doctor Who se zapsal do Guinessovy knihy rekordů jako nejdéle vysílaný televizní sci-fi seriál. Dávný čas je novým příběhem s Dvanáctým Doktorem (Peter Capaldi) a Clarou Oswaldovou (Jenna Colemanová).

 

Trevor Baxendale: Doctor Who: Dávný čas
Vydává: JOTA, 2017
Překlad: Tom Oakland
Formát: pevná vazba bez přebalu
Počet stran: 272
Cena: 298 Kč
Vyšlo: 8. 8. 2017

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď