Slyšte hlas Tří kapitánů

Pokud máte rádi českou space operu, určitě už máte Tři kapitány v knižní podobě přečtené, a nejspíš už dokonce všechny tři vydané díly. A jestli náhodou ne, rychle to koukejte napravit! Pokud ovšem dáváte přednost před papírovým knihami audioknihám, pak první díl tohoto veskrze zábavného a na poslech příjemného díla zajisté potěší i vaše uši.

HellFest: Park hrůzy – trailery, které nesmíte minout!

Pokud máte rádi horory, určitě jste zaznamenali v kinech novinku s názvem HellFest: Park hrůzy.
Mimochodem, do kin vstupuje HellFest právě dnes v distribuci Bonton Filmu.
Pokud ještě s návštěvou kina váháte, máme pro vás dva argumenty těžké váhy.
Trailer, který je zaručeně 18+ (a to zdůrazňujeme!) a parádní pocta osmdesátkovým vyvražďovačkám.

PR: Kapela Deloraine vydává CD Vlaštovka

Na singl skupiny Deloraine jsme vás na našich stránkách již upozorňovali, protože hudba inspirovaná Zaklínačem prostě k fantasy patří.
Nyní je pro vaše zaklínačskomilné uši připraveno celé CD čítající hned devítku původních skladeb (a několik coverů jako bonus).

Nezralé maliny z Landie

Náctileté postavy, naivní dialogy, pomalé tempo vyprávění, oblíbené žánrové kulisy, zřetelná antiškolní revolta, nešťastná platonická láska… A touha najít odpovědi na otázky života, vesmíru a vůbec.
Tak o tom všem je Landie od Jakuba Trpiše.

Keď nestraší vo veži, ale vo vagíne

Je veľa záhad na tom našom svete guľatom. Niektoré sa časom vysvetlia, iné zostanú záhadné až do jeho konca. Myslím sveta. Alebo len do konca záhad? Všetko je totiž možné a zároveň je to nemožné. Dobrému autorovi stačí, ak do príbehu vnesie nezvratnú a nespochybniteľnú logiku, aj keby bola postavená hore nohami, okorení to vedeckým zdôvodnením alebo k danej problematike pristupuje, akoby prezrádzal najväčšie záhady vesmíru. Pretože o tom bizaro fiction je a Strašidelná vagína vám ponúka zopár skutočne uveriteľných príbehov o fungovaní ľudí a sveta.

1 2 3 175