Soutěž o Samurai Spirit

Tentokrát nám hru, o kterou si můžete zasoutěžit, poskytlo vydavatelství REXhry. V rolích statečných samurajů v ní budete kooperativně bránit vesnici před nájezdníky – pokud správně zodpovíte naše otázky a budete mít štěstí při losování.

Jelikož s REXhrami soutěžíme poprvé, připravili jsme pro vás tři otázky týkající se jejich produkce:

 

  1. REXhry lokalizovaly a dodaly na české stoly tři hry z oblíbené Zeměplochy – jak se jmenovaly?
  2. REXhry též distribuují hru nazvanou Room 25 – původní, revidovanou a rozšíření. Podle kterého úspěšného hororového thrilleru vznikla?
  3. V letech 1804-1806 se ve Spojených státech uskutečnila průzkumná expedice mající mimo jiné za úkol najít cestu přes Skalisté hory k Tichému oceánu. Jak se jmenuje hra od zmíněného vydavatelství inspirovaná touto expedicí?

 

Svoje odpovědi posílejte na redakční email xan.fantasyplanet@gmail.com do neděle 7. května (včetně). Do předmětu uveďte „soutěž Samurai Spirit“ a nezapomeňte připsat i adresu, na kterou vám máme hru poslat, a případně telefonní číslo pro kurýra.

Ze správných odpovědí náhodně vylosujeme jednoho výherce. Výsledky soutěže vyhlásíme v pondělí 8. května.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

  1. Ehm, je vidět, že je potřeba číst pozorně. Omlouvám se za špatné odeslání odpovědí do soutěže, ten email prostě vymažte.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *