Soutěž o Samurai Spirit

Tentokrát nám hru, o kterou si můžete zasoutěžit, poskytlo vydavatelství REXhry. V rolích statečných samurajů v ní budete kooperativně bránit vesnici před nájezdníky – pokud správně zodpovíte naše otázky a budete mít štěstí při losování.

Jelikož s REXhrami soutěžíme poprvé, připravili jsme pro vás tři otázky týkající se jejich produkce:

 

  1. REXhry lokalizovaly a dodaly na české stoly tři hry z oblíbené Zeměplochy – jak se jmenovaly?
  2. REXhry též distribuují hru nazvanou Room 25 – původní, revidovanou a rozšíření. Podle kterého úspěšného hororového thrilleru vznikla?
  3. V letech 1804-1806 se ve Spojených státech uskutečnila průzkumná expedice mající mimo jiné za úkol najít cestu přes Skalisté hory k Tichému oceánu. Jak se jmenuje hra od zmíněného vydavatelství inspirovaná touto expedicí?

 

Svoje odpovědi posílejte na redakční email xan.fantasyplanet@gmail.com do neděle 7. května (včetně). Do předmětu uveďte „soutěž Samurai Spirit“ a nezapomeňte připsat i adresu, na kterou vám máme hru poslat, a případně telefonní číslo pro kurýra.

Ze správných odpovědí náhodně vylosujeme jednoho výherce. Výsledky soutěže vyhlásíme v pondělí 8. května.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

  1. Ehm, je vidět, že je potřeba číst pozorně. Omlouvám se za špatné odeslání odpovědí do soutěže, ten email prostě vymažte.

Zanechat odpověď