Soutěž o vstupenky na Suicide Squad

Soutěžte s námi o šest vstupenek na novinku Suicide Squad – v jakémkoliv kině Cinema City v ČR!

Suicide SquadJe to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. Důstojnice americké zpravodajské služby Amanda Waller dospěla k rozhodnutí, že tento úkol zvládne pouze tajně vytvořená skupina nesourodých zavrženíhodných jedinců, kteří nemají téměř co ztratit. Ale jakmile si uvědomí, že nebyli vybráni, aby uspěli, ale aby bylo na koho svést vinu za nevyhnutelný neúspěch, rozhodnou se příslušníci sebevražedného oddílu zkusit bojovat a zemřít společně, nebo se rozhodnou starat se každý sám o sebe?

Do kin se nejvyšší rychlostí řítí dlouho očekávaná novinka DC. Chcete na ni vyrazit na 2D, 3D, nebo do jakékoliv jiného rozměru? Pro tři šťastné výherce máme po dvou vstupenkách na libovolné promítání do jakéhokoliv kina Cinema City po celé republice.

A co je pro to potřeba udělat? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

Jak velké je plátno v kině IMAX?
a) 19 x 12 metrů
b) 21 x 18 metrů
c) 25 x 14 metrů

Svoje odpovědi posílejte na redakční email xan.fantasyplanet@gmail.com do neděle 7. srpna (včetně). Do předmětu uveďte „Soutěž Suicide Squad“ a nezapomeňte nám připsat i adresu, na kterou bychom měli vstupenky poslat. Výsledky soutěže vyhlásíme v pondělí.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď