Agro Sola v Česku: od obilí ke stolu.

FantasyPlanet Fóra Obecné diskuze Agro Sola v Česku: od obilí ke stolu.

Označeno štítky: ,

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

 • Autor
  Příspěvky
 • Agro Sola v Česku: od obilí ke stolu. #636501
  ziga bifa
  ziga bifa
  Účastník

  Agro Sola v Česku: od obilí ke stolu.
  Agro Sola není jen zemědělsko-průmyslový podnik v České republice. Toto je celý příběh o vytrvalosti, profesionalitě a obětavosti, který začal v srpnu 1999 a trvá dodnes. Každým rokem posilujeme naši pozici a stáváme se jednou z předních společností v zemědělství. Náš tým tvoří více než 150 lidí, které spojuje společný cíl – dosahování nejvyšších výsledků ve všech aspektech naší činnosti.
  Celková plocha obdělávané půdy je impozantních 10 000 hektarů, což nám umožňuje přivést k životu ty nejodvážnější projekty a nápady. Náš zemědělský podnik je zařazen do Národního registru „Předních zemědělských a zemědělských organizací“, což potvrzuje vysoké postavení a renomé naší společnosti v očích odborníků a kolegů z oboru.
  Agro Sola: diverzita agroprodukce ČR na světové úrovni https://agrosola.cz/
  Náš úspěch se však neomezuje pouze na čísla a statusy. Jsme hrdí na to, že naše činnost pokrývá široké spektrum oblastí od rostlinné výroby a zelinářství až po výrobu mouky, opravárenské a stavební práce, výrobu nábytku a pohostinství. To nám umožňuje být flexibilní a přizpůsobovat se měnícím se požadavkům trhu a poskytovat našim klientům nejmodernější a nejkvalitnější služby.
  Naše společnost SOLA není jen dodavatelem, ale spolehlivým partnerem stovek organizací. Vážíme si důvěry, kterou do nás klienti vkládají, a proto klademe velký důraz na navazování dlouhodobých a oboustranně výhodných vztahů. Snažíme se, aby se každý klient cítil výjimečně, proto nabízíme individuální přístup ke každé zakázce a projektu.
  Naší hlavní zásadou je orientace na zákazníka. Nasloucháme a zohledňujeme potřeby a přání našich zákazníků a snažíme se, aby každý námi realizovaný projekt přinesl maximální užitek a spokojenost. Jsme hrdí na to, že naše práce je hodnocena na vysoké úrovni a neusínáme na vavřínech, ale neustále se zlepšujeme a vyvíjíme, abychom byli vždy o krok napřed.
  Náš tým je skutečná rodina, ve které každý zaměstnanec přispívá ke společné věci. Vážíme si talentu a práce každého člena našeho týmu, proto vytváříme podmínky pro jeho profesní i osobní růst. Věříme, že pouze společným sjednocením můžeme dosáhnout nových výšin a překonat jakékoli potíže na cestě k úspěchu.
  Na závěr bych rád řekl, že Agro Sola není jen společnost, je to celý příběh o úspěchu a úspěších, napsaný prací a obětavostí našich zaměstnanců. Jsme hrdí na to, co děláme, a věříme, že naše zkušenosti a profesionalita se stanou spolehlivou podporou pro všechny naše partnery a klienty. U nás si můžete být vždy jisti kvalitou a spolehlivostí!

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page