Bitva vzducholodí: Agent JFK opět v akci!

Mnozí pochybovači si mysleli, že série Agent JFK je mrtvá. Téměř tři roky sbíral cestovatel paralelními světy, John Francis Kovář, síly na další akci, ale nyní se (konečně!) vrací v dílu s pořadovým číslem 41, a to stylově – ve vzducholodi. Na čtenáře čeká další fantastické dobrodružství plné akce i humoru přesně v duchu celé série.

Zlé časy: A bude hůř?

„A my mu říkali – hlavně žádnej průšvih, Hofírek, na nic nešahat, jak tu minulost jednou změníš, už to nejde vrátit a bude to celý roz.. ehm, rozhozený. A von né, no a průšvih je na světě. A teď tady hopsá časem jak vožralej klokan, a čumí, co ty jeho nenechavý ruce způsobily.“

Billy Silver: Když nakonec padne kosa na kámen

Neustále se ve společnosti připomíná, že jsou si všichni lidé rovní a nikdo není lepším nebo naopak horším než ostatní lidé. Je to ovšem skutečně pravda? Co když jedinec překročí určité hranice a zradí nejen všechny společenské morální normy, nýbrž i své vnitřní hodnoty, které jej činily lidskou bytostí, čímž tento status nemilosrdně ztrácí?

Universalchymie aneb drogový trip do paralelní reality

Alchymistický cestopis Petra Heteši nabízí dovolenkový trip z Birminghamu, přes Londýn a Barcelonu, až do Českého Krumlova, a to včetně odpočinkových zastávek v časoprostoru a paralelní realitě. Na cestu se doporučuje zabalit si jen pár nezbytností jako krev pohádkový fantasy holky a ždibec perníku, vlastně DC4. Připravení vyrazit?

Poločas rozpadu Ruska

Píše se druhá polovina jednadvacátého století. V oblastech, kde se kdysi rozprostírala Ruská federace, se nyní o moc a vliv přetahuje spousta drobných republik a republiček, diktatur, tyranií a despocií, které vedou nekonečnou válku všech proti všem. A občas se přitom sahá k jaderným zbraním. Na Sibiři bok po boku s lidmi žijí znetvoření mutanti, produkty dávných genetických experimentů i hlínou páchnoucí oživlé mrtvoly. A tímto cizím a zároveň tak povědomým světem prochází doktor Garin. Vášnivý čtenář, znalec nepřeberného množství podivných aforismů a neúnavný milovník života. Lékař, jehož válka vyhnala ze sanatoria, v němž léčil prominentní pacienty – tedy lépe řečeno jejich obří zadnice.

Rapsodie: Dluhy se musí splácet

Dejme tomu, že se něco stane. Něco se podělá nebo přímo vy poděláte neuvěřitelným způsobem – a teď to nad vaší hlavou visí jako Damoklův meč. Nezáleží na tom, jestli to byl úmysl nebo nehoda, teď to ohrožuje všechno, co jste kdy chtěli a vám hlavou běží něco ve smyslu: „Je to v háji, tohle se nemělo stát, potřebuju řešení.“ Pokud ovšem máte tu správnou vizitku, ty správné konexe, stačí vyřknout jednoduchou větičku. Handlíři, chci s tebou uzavřít obchod.

1 2 3 284