Smečka: Strach má čtyři tlapy

Antologie Smečka byla prezentována jako velká literární událost. Povídková sbírka, která vznikala pod editorským dohledem Jiřího Sivoka, lákala na 15 děsivých příběhů prezentujících horor ve všech možných podobách. Jako společné téma všech povídek byl zvolen pes a kniha slibovala napěchovaný ansámbl talentovaných autorů. Jak se dlouho očekávaná kniha z produkce nakladatelství Golden Dog povedla? Jde o projekt hodný vaší pozornosti nebo o další generickou hororovku?

Mladá dáma: Příliš velké sousto i pro draka

Měla si brát krásného prince a její království mělo konečně získat díky tomuto sňatku dostatek prostředků ke spokojenému životu. To ovšem Elodie netušila, že sňatek je pouze záminka k vykonání prastarého rituálu, ve kterém má mladá princezna sehrát roli naivní oběti. Jenže tohle „koťátko“ má drápy jako tygr a k tomu dostatek odvahy a odhodlání, takže o snadné kořisti si můžou všichni zúčastnění nechat jen zdát!

Monin kouzelný průvodce obranným pečením: Krásně nadýchaná a vypečená fantastika

Monin život začíná nabírat obrátky, při kterých jde o život. Namísto pečení bochánků, perníčků a křupavého chleba totiž jednoho časného rána najde mladá dívka v pekárně opravdovou mrtvolu Žádné těsto, vážně mrtvý člověk. A jak se má brzy ukázat, další na řadě je právě Mona!

1 2 3 291