Julie Nováková nabízí antologii sci-fi povídek (pozor, v angličtině!)

Julie Nováková je na poli sci-fi, a to nejen české, stálicí. Tentokrát přichází s dalším počinem – jako editorka antologie astrobiologických sci-fi povídek doprovázených populárně-vědeckými texty a výukovými tipy s názvem Strangest of All nabízí této zajímavé knihy zdarma! A ačkoliv je kniha v angličtině, určitě mnohým z vás ukrátí dlouhou chvíli!

Rok 2019 – tentokrát očima našich čtenářů

Konečně je to tady.
Po dlouhých dohadech, počítání, pečlivém zapisování, dalším počítání, třídění, nadávání, kopání do věcí, šikanování redakčního šotka a výrobě voodoo panenek pro vás máme žebříček toho, co jste četli za minulý rok a neváhali se o to s redakcí podělit!

Rok 2019 očima redaktorů I.

Včera jsme se ohlíželi za rokem 2019 trochu obecněji.
A jak jsme zmínili – Fantasy Planet jsou především redaktoři. A redaktoři (většinou) čtou. Hodně čtou. Proto jsme jim položili dvě jednoduché otázky, stejné jako vám, čtenářům, ve vánoční soutěži.
Co považují členové redakce Fantasy Planet za nejlepší knihy a komiksy minulého roku?

Trocha toho novoročního bilancování

Naši drazí čtenáři,
byť trochu opožděně dovolíme si my, redaktoři Fantasy Planet, trochu zabilancovat.
Rok 2019 nepřinesl navenek na fantasyplanet.cz mnoho změn. Ale přesto můžeme hrdě říct, že jsme nespali na vavřínech (ostatně, pro to nebyl snad jediný důvod!) a snažili se posunout zase alespoň o kousek vpřed!

1 2 3 23