ŠTĚDRÝ (le)DEN: SOUTĚŽ S JANEM KOTOUČEM A BROKILONEM

Leden už je za námi, ale i v polovině února vesele pokračujeme v našem soutěžním maratonu s názvem Stědrý (le)den. Tentokrát pro vás máme připraven v soutěži Strnadův efekt od Jana Kotouče z vydavatelství Brokilon – a opět stačí jen zodpovědět několik snadných otázek a spoléhat na své štěstí.

ŠTĚDRÝ (le)DEN: SOUTĚŽ SE STRAKAMI NA VRBĚ

Leden sice končí, ale ten náš štědrý si ještě o pár týdnů protáhneme, protože všechny literární dárky nejsou ještě zdaleka rozdány. Další balíček, tedy vlastně hned tři, věnovaly do soutěže Straky na vrbě, a opět stačí jen zodpovědět několik snadných otázek a spoléhat na své štěstí.

Soutěž o Tramvaj 1910

Nedávno recenzovanou výroční edici hry Tramvaj 1910 můžete nyní díky laskavosti vydavatele i vyhrát: jako ceny do soutěže máme hned dva výlisky, a vy máte šanci je vyhrát pokud správně zodpovíte otázky a budete mít štěstí při losování.

Soutěž o knížku, záložku a klíčenku JFK

Pokud si chcete ukrátit čas při čekání na další knihu ze série JFK, dejte si s námi malou soutěž. Je určena nejen fanouškům série, ale výhra tentokrát nebude úplně zadarmo. Tak hurá do toho! A abychom nezapomněli: děkujeme Liborovi Machalovi, patronovi soutěže a dobré duši série JFK!

1 2 3 25