fantasy krámek

FantasyPlanet Fóra Archiv fantasy krámek

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)

Fórum ‚Archiv‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.

 • Autor
  Příspěvky
 • #568607

  Anonym

  Matob
  Já bych to viděl na hernu s hospodou pro DnDčkáře a hráče deskovek 🙂

  #568606

  alerion

  Teď jsem dostal informaci od povolané osoby, že samotné knihkupectví není životaschopný projekt. Potřeboval bych se spojit s lidma kterým to funguje jinde a byli by ochotni poradit. Myslím že dost záleží na maličkostech které dělí úspěch od neúspěchu.

  #568605

  rean

  Tak já v elektronických knihách dělám a tam je se prodej knih drží stále spíše dole – zatím tomu zas moc lidí na chuť nepřišlo, a z nich ještě méně nakupuje, spíš se krade na internetu. Jak je to s papírovými úplně nevím, ale řekla bych, že fantasy/sci-fi speciálky své fanoušky stále mají – kolik jich ovšem je, to si říct netroufnu.
  Myslím, že čistý obchod by se asi neuživil, ale nalákat lidi na nějaké akce (jako je třeba právě herna) by mohlo fungovat – v Praze třeba takhle poměrně úspěsně funguje Outpost nebo Černý rytíř.

  #568604

  alerion

  Herna je suprovní nápad, i tohle bych měl v plánu. e-shopy mě moc nelákají, jde mi o přímý kontakt a hlavně o vybudování nějakého stylového místa s duší. Je ale potřeba udělat průzkum trhu, zda by o to vůbec někdo stál. Jestli už nejsou višchni nalazení na e-shopy a el. knihy. A místo by bylo nejspíše v Ostravě nebo Opavě.

  #568603

  rean

  obecně co tak pozoruji, tak takovéhle krámky mívají dost existeční problémy, protože fantasy a sci-fi je poměrně malá komunita, a přežívají spíše, protože jsou zaštítěni nějakým většim řetězcem – nicméně ale proč ne – tady ale mluvím za Prahu, jak je to jinde nevím.

  Myslím, že by nebyl šptaný nápad, udělat z toho třeba i hernu – nějaké živé místo, kam by lidi chodili často a rádi.

  #568602

  kragh

  Záměr sympatický, ba přímo chvályhodný, ale nevím, jestli obstojíš v konkurenci již existujících a zavedených e-shopů. Jinak bych v sortimentu uvítal hlavně knihy a modely (plastikové – ne metrosexuální manekýny)

  fantasy krámek #568600

  alerion
  Účastník
  #568601

  alerion

  fantasy krámek
  Ahoj fantasy nadšenci!

  Chtěl bych si otevřít krámek s fantasy a sci-fi tematikou a chci Vás tímto poprosit o racionální zhodnocení záměru. Zkuste si prosím představit, kdyby byl krámek ve vašem městě, co byste v něm uvítali. Přestože město neuvádím byl bych moc rád za vaše názory a cenné rady. Primárně bych chtěl nabízet knihy, komiksy a hry. Za ochotu a odpovědi všem předem děkuji.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page