Noční můry

FantasyPlanet Fóra Archiv Noční můry

Prohlížíte 30 příspěvků - 1 z 30 (celkem z 647)

Fórum ‚Archiv‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.

 • Autor
  Příspěvky
 • #396715

  Anonym

  videt mrtviho

  #396714

  scara

  Dnešní sen patřil do skupiny duchařských. Na chvilku jsem byla policejním detektivem a s kolegou jsme šli ohledat mrtvolu nějaké dívky. Jenže já si vůbec nevšimla, že je to mrtvola, protože když jsme přišli, viděla jsem, jak se zvedá a jde ke mě. Divila jsem se, co kolega detektiv provádí, proč si dřepnul a co si na zemi prohlíží. Teprve když jsem se na to soustředila, uviděla jsem tělo té dívky, která jinak stála předemnou. Začala mi vyprávět, jak se to stalo. Že měla schůzku s mužem a zezačátku všechno vypadalo dobře. Líbali se (a ona mi to začala předvádět) on ji pak chytil za krk a začal škrtit. I já jsem cítila, jak se mi prsty svírají kolem krku. Pak stisk zase povolil. Cítila jsem, že to ta dívka považovala za vzrušující. A tak to pokračovalo. Škrcení a lapání po dechu, stále delší a nebezpečnější. Ti dva se začali milovat.
  Měla jsem pocit, jako bych byla chvíli v kůži té dívky, pak jsem zas sledovala svět z pozice muže. A ve chvíli, kdy ji skutečně uškrtil jsem byla tak rozčarovaná jejich pocity a vzrušením, že mi ani nedošlo, co se stalo.
  Duch dívky zmizel a já si uvědomila, že se na mě můj kolega podezřívavě dívá.
  Pak jsme šli vyslíchat lidi, co bydleli v okolí a já na ulici zahlédla toho muže – vraha. Nic jsem neudělala, jen jsem se na něj ohromeně dívala. Nechala jsem ho projít kolem nás. Nemohla jsem říct, že mi duch mrtvé holky ukázal, že jí ublížil právě tenhle chlap. A tak ten krásný nebezpečný muž zmizel za rohem.

  Tím můj sen skončil. Ale fakt se mi líbil. 🙂

  #396713

  Passa

  Dnešní sen byl z kategorie “Pejsek a kočička vařili dort”. Znáte seriál pro děti Mašinka Tomáš? U nás samozřejmě veliká obliba, že… a pak se mi zdá, že mašinky jedou do opery a jen tak je mezi nima mašinka Sherlock a mašinka Sebastian Moran…

  #396712

  rean

  Mě se tuhle zdálo, že jsem mladá vlkodlačice, že mě našel nějaký chlapík se kterým jsem se přidala k nějaké vlkodlačí tlupě a schovávali jsme přes lovcema. Moc se mi to líbilo, bylo to jako z dětské knížky.

  #396711

  erika

  🙁 na dnešek jsem spala 2,5 hodiny, přečetla půlku Lukjaněnka. Nějaký ten sen by byl vítán……….a to jsem pozřela Lexaurin a v jednu ráno chmelové kapky………..

  #396710

  Passa

  No mně se na dnešek zdálo, že jsem mladá Klingonka, takže celkem akční sen:)

  #396709

  Ruw

  Hmm. Mě když se pro jednou nezdá, že sjíždím nějakou šílenou vodu, což je asi nejčastější varianta mých snů, tak mi podvědomí pro změnu dodalo dnešní sen o konci světa nebo něco tomu velmi blízkého.

  #396708

  Ta Vrána

  Dneska se mi zdálo, jak na fórum přišlo spousta nových lidí a založili hromadu prázdných místností a byl z toho tu málem společenský převrat.

  Mám dojem, že se mi Podvědomí milosrdně snaží vymýšlet snesitelné špatné sny.

  #396707

  scara

  dcera se mě dneska snažila budit – pustila si pohádky u mě v ložnici. A já vytrvale polospala, takže můj poslední sen byl plnej pokémonů

  #396706

  Šermířák

  Já měl dnes zajímavou sestavu snů: Sen trval vždy 20-40 minut a končil stejně: Někdo mě potřeboval na Skypu. A jelikož usínám se Simpsonovými, počítač ještě vrní, takže jsem za dnešní noc asi desetkrát otevřel oči a zapnul Skype. Nicméně nehledám řešení, tyhle situace, kdy se sen na chvilku stane “realitou” (nejznámější sen je o mořském ježkovi v posteli) mám už od raného dětství. Jen jsem vás chtěl pobavit, jak komunikační společnosti oblbují naši mysl 🙂

  #396705

  rean

  akorát tam bude trochu problém s tou snovou logikou, protože v reálu to moc smysl dávat nebude:)

  #396704

  scara

  rean, určitě to sepiš, už teď se mi to líbí

  #396703

  rean

  Dneska jsem měla silně fantasy noční sen. Možná bych z toho mohla sepsat povídku. Začalo to koupí krokodýla, pokračovalo mrtvým dráčetem, následovala odplata dračí matky a sourozence a skončilo to velkou láskou s mladým drakem přeměněným do podoby člověka (ano byl to ten “sourozenec” a to zamilování bylo velmi zajímavé:)

  #396702

  scara

  vize jsou fajn, ale ne když tě nenechají vyspat…

  #396701

  erika

  Já vím odkud vítr vane…………….aneb pan Nejvyšší Vládce Radnice o sobě dal opět před chvílí vědět…………..takže to bylo spíš vizionářské……….

  #396700

  scara

  vzhledem k tomu, že sny odrážejí naši mysl, řekla bych, že by sis měla vzít pořádnou dovolenou… Nebo přestat číst horory

  #396699

  erika

  Včera jsem si tady z toho utahovala a dnes jsem měla regulérní noční můru, prý jsem se vzbudila výkřikem. Na úvod, posledních pár týdnů hrozně špatně spím (nějaké tipy?) takže dvě hodiny spánku považuji za úspěch. Pak bych samozřejmě prochrápala celý den a usínám úplně všude, pokud to není za volantem. Takže na dnešek klasika, spánek mezi půl druhou a půl třetí a pak už jen balancování na pomezí snu a reality.

  *Usnula jsem a ocitla se v těle jakési bytosti, byla vysoká, ošklivá, v černém plášti a kápi. Byli jsme tři (nemohu říct, zda jsem byla žena) a cítila jsem, že jsme zlí. Pohybovali jsme se tmou a pak někde zastavili, snad na odpočinek. Jedna z bytostí byla vůdce a my dvě ostatní podřízení. A já najednou ze tmy ucítila pohled plný zla a nenávisti od té třetí, který byl zaměřen na mně. Vyděsila jsem se a s výkřikem probudila, protože všechno to zlo bylo zaměřeno na mně. Cítila jsem, že mně chce zabít*

  Už jsem neusnula a hodně přemýšlela. Myslím, že se jednalo a jakousi hegemonii a já byla druhá a ono to chtělo moje místo.

  #396698

  erika

  a bacily neexistujou, bo nejmenčí zvíře je mravenec 🙂

  #396697

  rean

  …a hlad je převlečená žízeň:)

  #396696

  scara

  to Bohousek: Moc nechápu co jsi chtěl říct… dle mého názoru jsou noční můry jen běžné sny, které se nám nelíbí.

  #396695

  Bohousek

  Co je sen?
  Možná ani noční můry nejsou, možná je samotný sen prevlečený sen!

  #396694

  Elaine

  Ty pdf si snad stáhnu a budu zkoušet jen tak:)))
  Scio testy jsem na přijímačkách měla dvakrát.

  #396693

  erika

  Ono když si rozkliknete celý ten pdf soubor, je tam těch testů asi 10 a vždycky pod stejným číslem je stejný typ příkladu. Skoro se stydím, že jsem na ty bubliny nepřišla sama, ale ty zlomky se mi pořád nepozdávají, ono se zkrátka sečte to nahoře a to dole a mělo by to dát to číslo v okýnku(sečíst, odečíst). Ale když si projdu všechny varianty, někdy mám pocit, že příliš neřeší znaménka. Kdyby to byly absolutní hodnoty těch čísel, tak tam zas nebudou cpát mínusy………….fakt nevím.

  A jestli vás to ještě baví, koukněte na 31 a ty baňky. Já myslela, že je to prosté jedna bílá, dvě bílé, ale pes je zakopaný jinde !

  #396692

  Šermířák

  Rean už mi řekla, že jí mam špatně a vím i proč…tři třetiny nejsou nula 😀

  #396691

  erika

  příklad 30 jsi odhalil správně, u té 28 je výsledkem 0 🙁

  #396690

  Šermířák

  Tak tedy já se pokusím o úlohu č. 28. Doufám, že jsem si ji stáhnul dobře (jsou tam takové divné zlomky a různá kladná a záporná čísla):

  Jsou to skutečně zlomky: Nejprve sečteš čísla v čitateli, pak ve jmenovateli a vyjde ti číslo, které je v rámečku…to jsem si myslel skutečně až, než jsem si znovu přepočítal první zlomek. Ostatní dva vycházejí, ale ten první je o jedna jinak. Takže nad tím ještě zkusím popřemýšlet (ale nečekej ode mě nic světoborného 😉 )

  A příklad 30: (3+5)/2=4 4+1+7=12 a to /3=4 9+2+3+2= 16 a to /4= 4, takže v posledním by mělo být: 0+6+1+8+ **5** (otazník) a to /5 =4

  Opravte mě včas, kdyby to bylo špatně 🙂

  #396689

  erika

  No a teď přituhuje, bo sem nevložím příklady grafické……tož když by by někdo tak dobrý, použil odkaz na

  http://www.muni.cz/admission/tsp

  stáhnul si rok 2011 a vysvětlil mi příklady 28 a 30

  #396688

  Sycorax

  Na svojí obranu-taky jsem se tím zabývala jen letmo u snídaně. Ovšem nejsem si jistá, jestli by mi delší doba k něčemu byla. (Takže se budu tvářit že ano a nebudu se k tomu vracet) A z matiky jsem nematurovala:)

  #396687

  Šermířák

  Tak to já se do toho radši ani nebudu míchat 😀

  #396686

  erika

  to není rovnice o třech neznámých, když si místo a dám x, mám jen jednu neznámou………….a i já před lety úspěšně a pilotně odmaturovala s matematiky 🙂

Prohlížíte 30 příspěvků - 1 z 30 (celkem z 647)
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page