Stream + Červený trpaslík = VSL

Aneb máme radost, Vincente? Máme zatraceně velkou radost!

Také patříte mezi lidi, kterým slovo pondělí spustí záchvat kopřivky, takže dnes vnitřně potichu a intenzivně trpíte? Pak pro vás máme zprávu, která bezesporu projasní tento nepříliš slunný a populární den.

Po Kanceláři Blaník a několika dalších vynikajících pořadech přišla internetová televize Stream s novou peckou – s kompletními základními osmi sériemi kultovního, legendárního a nedostižného seriálu Červený trpaslík!

Máme tak možnost sledovat jej zdarma, ve vysoké kvalitě (některé epizody v až 1080p) a s kongeniálním českým dabingem. Naleznete jej zde.

„Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili, jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí, a jeho březí kočka bezpečně uzavřená ve skladišti. Takže po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky.“

A my to volání (znovu) vyslyšíme! Takže: „Nachystejte mi uzenáče, na snídani jsem zpátky!“

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

3 komentářů

  1. Jen více kvalitního streamu do českých luhů a hájů

  2. Což o to, Trpaslík se dá vidět furt, ale štve mě, že všichni pořád dokola omílají akorát to odvysílané. Už někde dávali Tripods? Nebo aspoň Blake’s 7?

  3. Když ten seriál běžel poprvé, tak jsem se vždycky celý týden těšil. Ale potom toho najednou bylo všude plno. Repríza na reprízu, edice v trafice a já nevím co všechno.

    Teď jsem se zkusmo kouknul na jeden díl z druhé série a vydržel jsem to sotva deset minut. Nebavilo mě to.

    Vcelku bych řekl, že tak třetina dílů byla vážně povedená, třetina ušla a zbytek byl prostě jenom užvaněnej. Asi nejvíc mě nudily ty díly, které se odehrávají na palubě Kosmiku.

Zveřejnit odpověď