Domesticon 2017 se blíží

Máj, lásky čas, je ještě docela daleko, zatímco duben, čas Domesticonu, už pomalu klepe na dveře a jinam!

Přijeďte se proškolit v zásadních tématech lidského bytí – udržte krok se zajímavými poznatky z perspektivních oborů: literatury, historie, mytologie a magie. Na vlastní kůži zažijte jedinečnou atmosféru papučářského conu v srdci Vysočiny. Užijte si neotřelé Půlnoční překvapení, raníček a kvíz o mlsné ceny. Zahrajte si deskovky, zaposlouchejte se do hudby, pochutnejte si na večeři v některém z místních věhlasných podniků. Možná přijde i temný mág nebo alespoň Apokalypsa!

 

Šestý Domesticon očekávejte 7.- 9. 4. 2017, jako vždy v budově ZŠ Štáflova v Havlíčkově Brodu.

 

Zajímá vás, kdo by vyhrál souboj středověkého obrněnce a samuraje? Co to je Osobní peklo a kudy se tam nejrychleji dostanete? Jaké fantasy klenoty se dají vylovit z hlubin a mělčin zapomnění? Jak udělat z vlka čivavu a z Draculy Edwarda Cullena? Co je vo hvezdách? Jaké trendy cloumají ruskou ženskou fantasy? A co na to braková literatura? To (a nejen to) všechno se na Domesticonu dozvíte!

 

Nejaktuálnější informace, program a přihlášku najdete na stránkách http://domesticon.smeagol.cz, případně na Facebooku. Dotazy organizátoři ochotně zodpoví tamtéž nebo na e-mailu domesticon@seznam.cz.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď