Pozvánka: Na VIECC Vienna Comic Con 2017 se představí hollywoodské hvězdy

18. a 19. listopadu se na vídeňském výstavišti Messe Wien již potřetí otevřou brány VIECC Vienna Comic Con (VIECC). Neuvěřitelné podívané plné zábavy se letos zúčastní hvězdy filmu, televize, cosplay, anime, manga a komiksu.


Jednou z největších hvězd letošního VIECC je Benedict Wong. Většina lidí jej zná díky jeho roli v Marvelovském trháku Doctor Strange (Dr Strange). Wong také nedávno dokončil natáčení filmu Avengers. Infinity War, kde hrál po boku Scarlett Johanssonové, Roberta Downeyho Jr., Chrise Evanse, Benedicta Cumberbatche, Tome Hiddlestona a mnoha dalších. Film bude mít v Evropě premiéru pravděpodobně v dubnu 2018.

Dalším hostem bude Sebastian Roché. Ten je znám svou rolí Balthazara v televizní sérii Lovci duchů (Supernatural) a také rolí Mikaela Mikaelsona v níž se objevil v seriálu Upíří deníky.

Mnoho návštěvníků bude znát Charlese Martineta – hlas Super Maria ze světoznámé hry od Nintenda.

Letos se objeví i John Rhys-Davies jehož účast byla původně plánována již na loňském ročníku. Známý britský herec (hrál mimo jiné Gimliho v Pánovi prstenů) musel svou účast na VIECC 2016 zrušit.

Všechny hvězdy budou mít na akci své autogramiády a fanoušci se s nimi budou moci vyfotit nebo s nimi dokonce i povečeřet.

 

Dorazí i komiksové hvězdy

Jednou z největších hvězd komiksové scény, která přijede na letošní VIECC je Scott Snyder. Ten stojí za Batmanem, American Vampirem, Bažináčem (Swamp Thing) nebo za komiksem Superman Nespoutaný (Superman Unchained). Komiksy tohoto věhlasného autora se pravidelně objevují v DC Comics a Image Comics Universes.

Do Vídně se v listopadu vrátí Emanuela Lupacchino, která se na VIECC již objevila v minulosti. Tato umělkyně spolupracuje s Marvel Comics, Valiant a DC Comics a pravidelně se podílí na komiksech X-Factor, Thor God of Thunder, Ghost Rider, Catwoman, Wonder Woman a Batman & Robin.

Přijede také Adi Granov, který je známý díky komiksům Iron Man, X-Men, Spider Man, Kapitán Amerika (Captain America) a mnoha dalším s marvelovskými hrdiny.

V neposlední řadě dorazí také Chris Giarrusso. Muž, jenž stojí za grafickým zpracováním příběhů The G-MAN Super Journal, The G-MAN Web Comics a také za několika Mini Marvels Comic Strips.

 

Nezapomínejme ani na cosplay

Z filipínské Manily přijede sympatický Liui Aquino. Liui má na Facebooku 240 000 příznivců a na Instagramu přes 100 000. Je známý díky svým převlekům za Škyťáka (Hiccup) z filmu Jak vycvičit draka (How to Train Your Dragon), Hira a Tadashiho Hamadovi z Velké šestky (Big Hero 6) a Jacka Frosta z Legendární party (Rise of Guardians).

Lux Cosplay je známá rakouská představitelka cosplay s 50 tisíci příznivců na Facebooku a na letošní VIECC zavítá také.

Dalším hostem bude Aigue-Marine, populární v Německu a Rakousku. Ta má za sebou asi osmdesátku cosplayů a již se těší na setkání s fanoušky na VIECC.

 

Jestli se chcete o VIECC Vienna Comic Con 2017 dozvědět něco více, koukněte na jejich stránky.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď