Blade 4: Vrátí se Wesley Snipes do své nejslavnější role?

Wesley Snipes letos na Comic-conu prohlásil, že měl s Marvelem (kterému se licence na Bladea vrátila v roce 2013) „produktivní a krásné setkání, kde se probíraly různé možnosti“. Znamená to tedy jeho návrat k Bladeovi?

Nic prozatím není jisté, ale server Bleeding Cool přišel se spekulací, že by nový film mohl vycházet z nyní chystaného komiksu, kde krom Bladea vystupuje i jeho dcera Fallon Grey. Jeho vydání bylo nedávno Marvelem odloženo a podle Bleeding Cool by to mohlo být právě proto, aby se kvůli svému budoucímu zfilmování řádně doladil.

Pokud by tato spekulace byla pravdivá, byl by Blade jedinou postavou, kterou si po jejím návratu k Marvelu zahraje původní představitel. Otázkou je, jestli by to rovnou nebyla rozlučková party. Snipes už má svoje léta, hororové ladění původní trilogie by se Marvelu do jeho barvičkového světa asi moc nehodilo a chystaný komiks s jeho dcerou je ideální způsob, jak předat žezlo mladší generaci.

Ale na druhou stranu je Blade až příliš slavná postava, aby se jí Marvel tak snadno zbavil, a restart s novou tváří a podle nových pravidel, který nebude zatížen návazností ani věkem představitele, vypadá v tomto případě jako schůdnější varianta.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď