Poslední zvadlo na CONiáš-PARCON 2016

Už není ani za pět minut dvanáct; velká ručička se už tiskne k té malé víc než fanynka Sherlocka Holmese k Benedictu Cumberbatchovi. Zatímco jiní už mají sbaleno a vyrážejí na cestu do knihovny, vy možná ještě váháte. Proto pro vás máme poslední a nejaktuálnější pozvánku.

14067616_1288802751159768_556652451887922922_nI když předpovídání počasí je větší magie než co jiného, zkusíme našim mágům věřit. O víkendu bude ošklivě, zima, podmračeno a možná i trošičku (ale jenom trošičku) deštivo. Na druhou stranu můžeme zaručit, že v knihovně bude hezky, příjemně a mile.

Slibovali jsme už hory doly – skvělé přednášející, skvělé filmy (Ikarii XB1 a loupežnickou komedii Pracha  broky), zahraničního hosta… A desetiletou tradici a zkušenosti a spoustu nadšení, které do organizace dáváme. Takže jestli už deset let váháte, zda jít na con do knihovny, lepší příležitost než teď už letos nikdy nebude. A jestli rádi chodíte do knihovny a váháte, jestli se vám chce na con? Hádejte, kde je nejlepší prolomit ledy ostychu.

Abychom ale nemlátili prázdnou slámu, nechodili kolem horké kaše a mluvili, jak nám zobák narostl. Tady máte kompletní program, abyste měli všechny informace včas, a o víkendu se budeme těšit na viděnou 🙂

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď