Čarodějnické runy – runová magie 3

 • Autor:
 • Nakladatelství: Fantom print
 • Cena: 219 Kč
 • Vyšlo: 3. 12. 2001
 • Žánr: Fantasy
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: Krásný Jan Patrik
 • Počet stran: 400

Obránci Torra Alty nezadržitelně prohrávají nerovný boj s barbarskými dobyvateli a ledový dech krutého boha barbarů Vaal-peora zakrátko zmrazí celou Beldibii. Válečné runy byly záměrně poškozeny. Knihou Čarodějncké runy se uzavírá trilogie Runová magie.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. Špatné mravy
  Milá waleská verbeži, co třeba tu knihu rozčtvrtit, vydělali byste ještě víc…Zájemcům vřele doporučuji knihovny, lze si bez problémů a čekání vypůjčit

 2. x dílů
  Je pravda, že za některé Xlogie bych byl ochoten zaplatit i víc, kdyby se to smrsklo do méně větších svazků. Třeba mít Impérium trilogii v jedné pěkné knížce, tak za ni dám klidně cenu těch tří. A opačně – když vidím v knihkupectví řadu o 5ti a více kusech tak už je skoro jistota že nekoupím.

 3. Podvod
  Nemyslím si, že by to v originále vyšlo v 8 dílech.

 4. Ať zbankrotují!
  Doufám, že Wales, Návrat, Classic a další notoričtí rozdělovači zkrachují jako Perseus a přestanou prznit kvalitní knihy.

 5. Rozčilovat se u třetího( či kolikátýho ) dotisku knihy nad jejím rozdělením, je trochu mimo mísu. To netvrdím, že to v prvním vydání nemohlo být v jednom svazku. Petrisimu – Trilogii Impéria v jednom svazku ? Jak dlouho by ti patnáctiset stránková kniha vydržela pospolu a jak by se ti z ní četlo?Bemiung – Perseus zatím naštěstí nezkrachoval, Návrat – ve fantastice skončil, ale nevím jak zprznil Gemmela, Mcdevita, Egana, Brina a další. I Wales a Classic přinesly mnoho dobrých knih – i když nyní to za moc nestojí.

 6. No dobrá
  Uznávám, že se i tomu nejhoršímu nakladateli sem tam nejaká kniha podařila. A myslím si, že právě u dalších vydání by mohl napravit chyby z minulosti a vydat knihu v podobě, jakou si zaslouží.

 7. CSGeronimo
  „Trilogii Impéria v jednom svazku ? Jak dlouho by ti patnáctiset stránková kniha vydržela pospolu a jak by se ti z ní četlo?“Kejmo, uvědom si, že existujou aky jiný formáty než ten notýskovskej skoro A6 a že taky existuje jinej typ vazby než brožura, že.

Zveřejnit odpověď