Malkarův trůn – Pán ostrovů II.

 • Autor:
 • Nakladatelství: Návrat
 • Cena: 209 Kč
 • Vyšlo: 9. 9. 2002
 • Žánr: Fantasy
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: Burns Jim
 • Počet stran: 336

Druhá kniha z cyklu Pán Ostrovů – eposu s prvky legend ze starých dob, se vzrušujícím dějem a zábavnými postavami.

Setkáme se zde se známými postavami – Garricem; čarodějkou Tonoctris; Ilnou, zázračnou tkadlenou; jejím bratrem Cashelem, mocným silákem; se Sharinou i jejím ochráncem Nonnusem, a mnoha dalšími postavami stojícími na straně dobra i zla. Putování po moři je zavede do neznámých a nebezpečných krajů s podivnými obyvateli i mezi národ žijící na katamaranu. Podaří se potomku krále uniknout nástrahám? Jak skončí dobrodružná putování přátel, které osud rozdělil?

Cyklus Pán Ostrovů má vše – zrádné královny, věrné a nevěrné dvořany, rolníky a pastýře, kteří jsou něčím víc než se zdají být, magii dobrou i nejodpornější, hledání, lásku až za hrob, a vše, co patří k opovrženíhodným zradám a nestydatému vychloubání.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. Uff. Trilogie? A možná počátek další nezbytné ságy: Návrat Křišťálů moci, Poslední Křišťál moci, Osmý Křišťál moci, Křišťály moci – počátek, Křišťály moci a prsteny osudu… Břídil Tolkien, neuměl toho napsat tolik, dneska by si neškrtl.

 2. Přesně uf! Nevím, proč ho zase nějaký grafoman vykrádá. A Fragment to vydá. To už asi fakt nemají co tisknout. A ta jména… to si sakra nemohl autor vzít aspoň kalendář a nemrvit jméno krásné Arwen?

 3. Na tuto knihu jsem čekal mnoho bezesných nocí! Nepochybně imaginativní a originální dílo!Ale jinak jako, pravda: aby to ladilo se jménem toho temného elfa, měl se bojovník bílých elfů jmenovat třeba, hmm, řekněme třeba Pällestin. Ale i tak je to nějak obráceně. Zlý a temný by oficiálně měl být Pällestin, a bílý a hodný by byl Izgraël.Rasisti!

 4. Teď mě tak napadá, koho vlastně takový temný elf může zradit? Leda tak své temné spoluelfy.No, nebudu si kazit požitek ze čtení nějakým hloubáním, už se těším, až se bezmyšlenkovitě začtu!(ehm)

 5. Svatý krabe na sušence, toto si věru nemohu nechat ujít! Po Poselství jednorožců to zajisté bude další fascinující zážitek. Mimochodem, je tam někde napsané, pro jakou je to věkovou kategorii?

Zanechat odpověď