Žádné komentáře

  1. Tedy – neměla bych jako jeden z autorů lobovat, ale přesto – minimálně kvůli ilustracím (Zeman je přece třída, a to, že ho Dira přemluvila ke spolupráci, a že mu ty povídky zato stály, to jako doporučení brát můžete) to stojí zato. :o))

  2. ilustrace dobrý, ale začal jsem to včera číst a příliš se to podobá technokouzlům, tedy zpracováním, ne náměty 😉

  3. 2 regis
    Já si naopak myslím Regisi, (esli teda s mou nálepkou akčního autora můžu), že zpracování, které navazuje na předcházející sborníky těch samých editorek a v podstatě i autorů, je naopak žádoucí. Já taky mám Kena Wooda (jak staré Roďáky, tak přepracované díly) shodné ve zpracování – obálka, mapka, ilustrace, slovníček… Fakt v tomhle nevidím problém. Ale jak říkám, nestudoval jsem v Plzni, nemám ten správný titul 🙂 ….

  4. jwp: blbě sem se vyjádřil. formální zpracování (obálka, formát atp.) je OK v obou případech, ale práce obou redaktorek při výběru materiálu není OK, tj. zpracování hlavního tématu sborníku. alespoň v případě technokouzel určitě, pěnu mám přečtenou zatím jen z části a mám nepěkné tušení. no, já v plzni studoval, ale něco jinýho než práva (_)3

Zveřejnit odpověď