Landover 5 – Uklady čarodějnic

 • Autor:
 • Nakladatelství: Classic
 • Cena: 195 Kč
 • ISBN: 80-86139-39-5
 • Vyšlo: 1. 11. 2001
 • Žánr: Fantasy
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky:
 • Počet stran:

Zatím není…

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. to teprve ako bude vyzerať ten kto sa jej dostane do rúk 😉

 2. Není uzavřený ani trochu. Dvojka už se překládá, měla by být patrně na počátku příštího roku. Tohle je takový rozjezd, jsem zvědav, jestli se neuzavřené série vůbec dají v ČR vydávat a jestli to schroustnou recenzenti (první třetina debutového projektu). Poznáme to na prodejích. 🙂 Každopádně trilogie vyjde celá.

 3. Zdravím Martine, netušíš zda vyjde také celá Grimwoodova trilogie, započatá Pašazádem?

 4. Momentálně se chystáme jednat o nákupu dvou Grimwoodových románů, půjde o pokračování neoAddixu a Pašazádu. Ovšem zatím nevím kdy vyjdou. Každopádně alespoň jednoho Grimwooda by Laser-books rád připravil na příští rok. Grimwooda bychom rádi postupem času vydali celého, prodeje jsou nadějné a mohly by růst.

 5. Luxusní ilustrace na obálce, smekám před výtvarníkem.

 6. Martin, ak mám ak už nie istotu ale aspoň presvedčenie, že sa trilóhia dovydá, tak kupujem – a Laser je na tom dobre.

 7. Obálka
  Mně se hlavně líbí celková grafická úprava těchto laserovských edicí (myslím tím i Mistrovská díla SF atd.). Jinak na FP napíšou zakalené recenze Boris Hokr a Lukáš Vaníček…

 8. Jistota není nikdy. Já jistě neříkám už vůbec nic 🙂 Každopádně to je teď takhle rozjeté a zrovna u Bearové se to dovydat prostě musí, protože jde o hodně úzce navazující věc.Autorka letos obdržela již druhou cenu Hugo a mohla by mít před sebou velmi slušnou kariéru. Navíc se přiznala, že české vydání Zakalené je její vůbec první v překladu publikovaná věc 🙂

 9. Četl to už někdo? pocity, dojmy? Já prolistoval ale ne že bych to zhnusen zahodil, ale zase nějak jooo mne to nepřesvědčilo, a s ženskou jako hlavní hrdinkou se mi předskokana dělat nechce:-))))

 10. Mám za sebou prvú tretinu a nie je to zlé 🙂 Hrdinku vidím zatiaľ ako jeden z najväčších kladov – trochu podobná hl. hrdinkám P. Neomillnerovej, má 50, jej “vylepšené” telo pomaly dosluhuje… do toho si prirátaj flashbacky do minulosti z pohľadu iných postáv či jej – myslím, že je to pekne vykreslená postava.Ináč, ilustrácia je nádhera – prvý pohľad ma nezaujal, no na druhý som si ju musel dať na pozadie v PC.

 11. To Majkl
  Díky, dlužím ti pivo, právě jsem ušetřil:-))) … holt budu dál čekat na Ragnara:-((((( … že prej přelom srpna a září:-(

 12. To MichaelS
  ou… škoda, vyzerá to pekne. Môj príspevok som myslel ako pochvalný… čudo, že ťa odradil.

 13. MichaelS: počkaj si na recenzie, bude ich dosť, možno si ju ešte nakoniec kúpiš 🙂

 14. To Majkl
  ….to není nic proti ničemu, ač si o alraune myslím jako o holce:-) jen to nejlepší, a bez jakékoli ironie!!!, tak mi prostě to co píše nesedí. Nic víc, nic méně, rozhodně nebrat nějak ve zlém.To Joker …. to víš, jsem neduživý, pole mne neuživí;-)

 15. Aby som to uviedol na pravú mieru – je trochu podobná, no nie je to hrdinka Alraune. Je to skrátka trochu drsnejšia sebestačná žena :), ktorá sa ale nespráva ako Conan v sukni :))A už budem ticho, viac si nechám do recenzie.

 16. Máte se s webovkami Laseru stejný problém jako já? Totiž hlasí se vám to jako útočná stránka, na které je ňejaký vir, či co?

 17. áno, je to napadnuté nejakým trojanom HTML/Iframe.C.GenDúfam, že to čoskoro vyliečia 😉

 18. No, Lockeho jsem si objednával den předtím, než mi to začalo hlásit, jako útočnou stránku, takže jsem v pohodě :-)))

 19. V současnosti nevíme, co se mocnému Googlu na stránkách laser-books nelíbí. Firefox stránky označuje za “útočné”, IE nikoli. Zaslal jsem Googlu žádost o přezkoušení, ovšem prý to trvá několik týdnů a podle internetových diskuzí to mnohdy stejně nepomáhá, dočetl jsem se i to, že když vám stránky přezkouší a shledají je čistými, někdy je stejně neodblokují. Stránky jsem vymazal a nahrál celé znovu, projel antivirem atd.Osobně se mi zdá praxe, že vám jedna firma (Google) označí stránky za útočné a zablokuje opravdu překvapivá. Nechápu, jaktože na to mají právo a rovněž nechápu, že se podle internetových diskuzí vůbec nestarají o následky.Jejich příslušné webové stránky jsou nepřehledné a zdá se mi, že se nejvíc pokoušejí, aby si každý udělal soubor sitemap, jenž je poněkud pracný a ulehčuje práci jejich prohlížeči. Pokud má tohle být služba veřejnosti, pak díky nechci.Je samozřejmě možné, že stránky obsahovaly škodlivý kód, v poslední době jsem je několikrát tohoto nešvaru zbavoval a patrně budeme muset přejít na nějaký zabezpečný server, ovšem to na věci z mého pohledu pranic nemění. Tato služba Googlu je opravdu ostudná a nedivil bych se, kdyby je mnohé firmy za tuto praxi žalovali.

 20. Neviem, ale načítavanie stránky zastavil nod s hláškou o hore menovanom víre, tak teoreticky tam niečo mohlo byť.

 21. Prosím, přečtětě si to ještě jednou pokud možno i s posledním odstavcem.

 22. Překlad Zjizvené noci už máte? Kolik to bude mít stránek a bude to standartní Laserovskou “těsnosazbou”? Vím, že třeba Lži Lockeho Lamory měli v originále 721 stran a v překladu 489 nebo kolik….Znamená to, že když má Zjizvená noc 560 v originále, bude mít cca 380 stran? (Přibližně)

 23. Překlad Zjizvené noci by měl dorazit do Laseru zítra. Překladatel si prošel martyriem zdravotních problémů, ale jméno David Záleský je zárukou kvality (např. Trůn z dračích kostí, Pád Hyperionu, Židovský policejní klub). Sám je ze Zjizvené noci nadšený, což je vždy dobře, není nic horšího, než když překladatel dělá s nechutí, ať je sebelepší. A ano, román bude pravděpodobně standardní laserovskou těsnovazbou, co jinde prodávají jako 500 stránkovou knihu, v Laseru se tiskne jako slabých 200, uvidíme na kolik to vyjde tentokrát, nějaké sázky? 🙂

 24. Tak to nevím..Z celkového počtu 99 stránek, které jsme za posledních 90 dní otestovali, došlo na stránce/stránkách 1 ke stáhnutí a nainstalování škodlivého softwaru bez souhlasu uživatele. Google tyto stránky naposledy navštívil dne 2009-09-25. Na těchto stránkách se podezřelý obsah vyskytl naposledy dne 2009-09-25.Malicious software includes 1 trojan(s).Škodlivý software hostuje doména(y) 2, včetně domén(y)ageinf.ru/, x3y.ru/.This site was hosted on 1 network(s) including AS34080 (MIRAMO).

 25. už s těmi stránkami něco udělejte, táhne se to nějak dlouho

 26. vir
  tipnul bych si vážně nějakého vira, ale v google…protože mě to také hlásí podezřelou stránku, ale když dám ignorujte, tak mě to pustí dál…ovšem pouze na některé sekce…je to k vzeku, na detaily knih se nedostanu…

Zveřejnit odpověď