Žádné komentáře

 1. hmm, upíři jsou všude kolem… probíhá upíří inflace. 😮

 2. A to se jich chystá jen letos ještě několik…Upíří deníky, Upíři v Dallasu, Smrtící tanec, Stopy krve, Svita, Kočka… Jen vybrat tu správnou, která sedne.

 3. Právě po přečtení té pásky jsem to včera hodně rychle vrátil do regálu v knihkupectví :-)) Radši si počkám na další Tinu a Anitu…

 4. Tak je upíří éra, nu a co? Nedivím se, že toho chtějí nakladatelé využít a využívají. Vždycky, jakmile je nějaké téma populární, sveze se na tom dost lidí(výrobci triček, kalendářů, diářů, skleniček, propisek, bla bla bla). Vždyť je to pochopitelné.Zkuste si tipnout, co bude “In” za pár let…Není to dobré téma na anketu??

 5. S tchýní??? Nebude to až moc brutální? :-)A nejvíc to určitě odnese chudák Kai…jak se takhle chlap dostane mezi dvě ženské…. 🙂

 6. Ano, Kayovi taky není do zpěvu 🙂 Vyhodila ho z bytu 🙂

 7. To je prd… Vicki je mezi vlkodlaky. 😀 A s Henrym, který nemá z koho pít, protože z vlkodlaků nemůže. :)Harmony: Kdybych to věděl, tak jsem boháč 😀

 8. Co by nemoh? 🙂 Tina z vlkodlaků pije úplně normálně. Z toho vidíš, že si chlapi furt vymejšlej zbytečný komplikace 🙂

 9. Přečteno
  Právě jsem knihu dočetla a musím říct, že nic moc. Ta anotace mi připadá hodně zavádějící, hrdinky nečelí žádným hromadným útokům Strigojů, natož nějakým jejich nástrahám. Spíš klasický příběh ze střední školy o přátelství, nenávisti, lásce, ubližujích drbech a žárlivosti.

 10. Výborné
  Jednoznačně lepší než sága Stmíváni. Ať už je na trhu pokračování 🙂 Jsem to přelouskala za dva dny, vůbec mi nedalo se od toho odtrhnout. Že jsem byla blázen do Stmívání, ale tohle mě naprosto nadchlo !!!

 11. Re: Ty knihy o Tině Salo jsem četl
  Není mi jasné jestli píšete fantasy nebo pornografii. Skutečně tam musí být tolik sexu? Přece jen jsou to vlastně pohádky.

Zanechat odpověď