Resident Evil 6 – Kód: Veronica

  • Autor:
  • Nakladatelství: FANTOM Print
  • Cena: 269 Kč
  • ISBN: 978-80-7398-375-8
  • Vyšlo: 22. 3. 2017
  • Žánr: horor
  • Provedení: brož.
  • Autor obáky: Titan Books
  • Počet stran: 256

„SMRTÍCÍ STVŮRA S KRYCÍM JMÉNEM NEMESIS SE VYDALA NA LOV…“

A žoldáci, kteří vstoupili do města, se dočkají nefalšované noční můry!

Jen málokteré (nejen videoherní) fenomény se stanou nesmrtelnými. Jedním z nich je i zombie survival akční vypalovačka Resident Evil, která neustále potvrzuje starou známou pravdu, že v jednoduchosti je síla.

A tak je základní premisa – lidé vs. bestie na odlehlém (uzavřeném) místě – variována, rozšiřována, doplňována a modernizována. A to nejen na počítačích, konzolích a chytrých telefonech, ale také ve filmech, komiksech a rovněž v knihách.

Žena vs. monstrum

Těch se na českém trhu ujalo nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz), které se významnou částí své produkce specializuje na videoherní a RPG adaptace. Doposud vyšly romány Konspirace Umbrella, Caliban Cove, Město mrtvých a Podzemí, žhavou novinkou je pak právě Nemesis.

Titul knihy odkazuje na protivníka hlavních hrdinů, smrtící monstrum, které stvořila zákeřná korporace Umbrella jako svou pojistku. Nemesis vyráží na lov a kořisti je více než dost: do Raccoon City vstoupily týmy žoldáků a také se v jeho ulicích pohybuje žena, která ví víc než ostatní: Jill Valentineová, pro níž bude zápas s nelítostným genetickým experimentem další ze životních zkoušek…

Anotace: Zombie. Zmutovaná zvířata. Biologické zbraně a chirurgicky vylepšená monstra. Tajné laboratoře a rozsáhlá spiknutí. Zdálo se to nemožné, jenže Jill Valentineová a členové jejího týmu S. T. A. R. S. viděli na vlastní oči, když korporace Umbrella proměnila Raccoon City v jeviště nejzákeřnějších genetických experimentů, jaké kdy byly provedeny. Po všem, čím si Valentineová prošla, je připravena jednou provždy tu izolovanou horskou komunitu opustit. Jenže Umbrella s Raccoon City ještě neskončila. Stále existuje příliš mnoho důkazů o jejích neetických a nemorálních výzkumech. Musí je získat zpátky nebo je zničit – a to rychle –, než bude jejich původ vystopován zpátky k Umbrelle. A protože se městem jako stepní požár šíří mutagenní virus Williama Birkina, je třeba sáhnout po drastických opatřeních. Pod rouškou noci vstoupily do města týmy žoldáků, ale také něco jiného – pojistka Umbrelly: vylepšená verze jejích zabijáckých mašin třídy Tyran, smrtící stvůra s krycím jménem Nemesis, která vyrazila na lov. A Jill Valentineová je její kořistí.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď