Bitevní pole Země 2.

 • Autor:
 • Nakladatelství: Návrat
 • Cena: 199 Kč
 • Vyšlo: 1. 11. 2001
 • Žánr: Sci-fi
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: Shun Kijima
 • Počet stran: 380

Planetu Zemi ovládali po tisíce let obrovití nájezdníci z planety Psychlo, dýchající plyn. Nyní na sklonku třetího tisíciletí, Jonnie Goodboy Tyler s hrstkou lidí, kteří přežili deset století nadvlády dobyvatelů a byli téměř vyhubeni, se statečně rozhodli osvobodit svou zmenčující se zotročovanou společnost.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. Nudná byla už původní trilogie – tohle musí být úspavadlo pro davy. Ale musím říct, že je obdivuhodný, že detaily fiktivního světa zajímá tolik lidí, to zase špičatý klobou dolů.

 2. Jakmile zjistím, kde bydlíš, hodím tě do Hory osudu. Styď se takhle se rouhat. Fuj.

 3. Praha 4, stav se 🙂 Jako už asi dva roky sbírám odvahu na to, pokusit se tu ukolébavku znovu otevřít a přečíst, protože mě do toho prakticky nutí kámoš…ale zatím jsem ji nesebral.

 4. Mojí babičku by to taky asi nudilo. Ale já jsem si to užil. Nejsi moje babička?

 5. Walome:
  když už jsi sebral tu odvahu a přispěl svým názorem TADY, tak by pro tebe už nemělo problémem být nic :)Jinak Argo mě docela válcuje – asi jsem magor, ale Pána prstenů a věci související MUSÍM mít ve všech v češtině dostupných variantách…

 6. no jo, teď jsem v levných knihách objevil ilustrovaný Návrat krále od MF za 49 Kč. Jinak ale tenhle design je povedený.

 7. Já to koupil od MF zlevněné v edici s kameny – ta byla úžasná. Nová od Arga mě nijak nebere.

 8. to Nihil
  Nechápu, proč by někdo měl sbírat odvahu, aby se TADY vyjádřil – tohle je snad otevřené fórum, a pokud dotyčný není sprostý, má na svůj názor právo, ne?

 9. Ad odvaha
  však je to také s nadsázkou a jištěno smajlíkem – a reaguju spíš na to, že někdo sbírá odvahu znovu něco číst…ale je pravda, že my fanoušci fantasy nejsme tací maniaci jako třeba fanoušci Stmívání… 🙂

Zveřejnit odpověď