Hvězdní poutníci

 • Autor:
 • Nakladatelství: Perseus
 • Cena: 199 Kč
 • Vyšlo: 1. 11. 2001
 • Žánr: Sci-fi
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: BAUER Petr
 • Počet stran: 506

Zatím není…

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. Já ho zkusím rozhodně!Jenom se trochu obávám, že si po přečtení řeknu, dobrý, ale na Stahovače to nemá.Tak nevím, jestli to kouzlo Stahovače zafungovalo proto , že to byl první Asher v Česku a nebo proto, že ta kniha objektivně převyšuje ty ostatní.A bude to už případ všech následujících Asherových knih? Ale stejně jsem zvědavej na Pradorský měsíc a taky jakýho Ashera připraví Polaris na příští rok.

 2. Když ji miluješ, není co řešit…;-). Pro tuhle knížečku místo v poličce určitě najdu:-).

 3. to vyzerá zaujímavo – pri čítaní Skinnera a Sabla Keeche som si dosť často predstavoval podobný “prequel” o pradorskej vojne = rozhodne do toho idem…a už aby tu bol Orbus…

 4. Orbus
  Uvažuju, jestli přesvědčit Polaris, aby se teď udělal Orbus, když už vyšel. Uvidíme. Vypadá zajímavě.

 5. Surveyor: a taky aby vydali Polity Agent a Line War a The Shadow of the Scorpion a Hilldiggers

 6. Je fakt, že při tempu, jakým Asher chrlí svoje knihy, budeme asi pořád ve skluzu.Takže by to asi chtělo opravdu vybrat to nejlepší z jeho tvorby.

 7. Momentálně by se skluz přinejmenším neměl navyšovat. Pro příští rok je v plánu zase jedna delší věc a jedna kratší, tedy Polity Agent nebo Orbus a Shadow of the Scorpion nebo Gabble (povídky). Na ostatní dojde časem, on ani Cowl není k zahození.

 8. No je pravda, že pokud i nadále Polaris a překladatel zachovají Asherovi přízeň a budou se vydávat dva tituly ročně, tak to s tím doháněním nebude tak zlé.Už teď jsem zvědavej, co pro nás Polaris nachystá na rok 2010.

 9. je to prima 😉
  Stahovac byl Stahovac, ale rozhodne to neni spatna knizka, jsem v pulce a bavi mne kralovsky

 10. Souhlas, Stahovače Asher asi už nepřekoná, ale Prador Moon se čte výborně. Skoro bych si i postěžoval, že je moc krátký 🙂 Přál bych si, aby se Asher k Pradorské válce ještě vrátil, ale tentokrát by to mohl napsat jako military sci-fi, pasáže popisující boj proti pradorům na napadené planetě jsou naprosto skvělé – nechybí ani drsňácká hláška válečného robota, která hned připomene nepřekonatelného Snajpra. Opravdu příjemná knížka.

 11. Čte se to skvěle, to jednoznačný souhlas… co se překonání Stahovače týká, musím říct, že Mosazňák se mi líbil moc, těžko říct jestli víc (chyběl tam Snajpr:)), ale každopádně bezva čtení.

 12. Z mé strany jednoznačně nejlepší Asherovka, akorat mohla ta knizka byt delsi….

Zveřejnit odpověď