Žádné komentáře

  1. konečne
    Uz na ni cekam jak na spaseni, jednicka byla vytecna :))

  2. Kay je super – leč FT je to nejslabší, co jsem od něj četl. Za přečtení FT však určitě stojí a trilogie ( zatím oba díly ) je nádherně provedena.

  3. ano první díl byl dobrej a vubec i tento spisovatel, ale ta prodleva je už skutečně veliká. Tuto knihu si z tohoto duvodu nekoupim. Prostě mě už nebaví 1,5 roku čekat na další díl. Současný trend vydávání knih je katastrofální. Naštěstí to zachranuje laser s jednodílnýma perlama.

  4. Podle databáze Fantasy Planet vyšla první Fionavara loni v červnu. Poslední díl je slíben na letošní zimu, tzn. rozestupy jsou tři čtvrtě roku. Opravdu strašné, co si ti nakladatelé dnes dovolují. Skandál! Hnus velebnosti!

  5. To Boldit & Luko
    A co teprve takový Sapkowski nebo Rowlingová – tam se muselo čekat rok i déle než napsali další díl!Promiňte, ale nikdo Vás nenutí si to kupovat a už vůbec Vás nikdo nenutí si to kupovat v okamžiku, kdy to vydají. Přeložit 272 stránek a poté je prohnat redakcí a korekturou přeci jen nějakou chvíli trvá.Ale existovala i nakladatelství, která vymyslela, jak zkrátit čekání na další díl – takový Classic svého času zadal každý díl série jinému překladateli a pak je vydával krátce po sobě. Takové drobnosti, jako jinak přeložená jména v každém díle, občasné změny pohlaví vašeho oblíbeného hrdiny apod. přeci nikomu nevadí, tak proč už se nerozjel tento model ve velkém?

  6. ano i na první vydání pána prstenů se čekalo více jak rok, ale asi nějak stárnu a mín si pamatuji….nadruhou stranu, stěžovat si na tento neduh mám plné právo.

Zveřejnit odpověď