Mark Stone 53 – Záhadné lovkyně

 • Autor:
 • Nakladatelství: Ivo Železný
 • Cena: 69 Kč
 • ISBN: 80-240-1933-8
 • Vyšlo: 1. 11. 2001
 • Žánr: Sci-fi
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: Petr Bauer, Jan Přibík
 • Počet stran: 125

Planetu Xen, jejíž obyvatelé žijí na úrovni doby kamenné, čas od času sužují neznámé lovkyně. Domorodci jsou proti nim zcela bezbranní, dokud chlapec Tor v sobě neobjeví mimořádné schopnosti. Kdo je vlastně Tor a co se skrývá v tajemné mohyle poblíž sopky?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. Dlouhých 10 let čekání a třetí díl Alvina je tady, hip-hip hurá:-). Teď ještě vyřešit dilema, jestli si pořídit i předchozí dvě knihy v novém, hezkém vydání, nebo se spokojit s vizuálníma obludnostma z konce minulého tisíciletí:-/.

 2. Mám takový dojem, že si říkala něco o tom, že nově vydané díly si koupíš jen když vyjde trojka, takže čekám, že si to co nejdříve objednáš jako komplet 🙂

 3. 2 Martin Šust:
  No fakt:-). Tak jo, už jsem stará vydání šoupla do antikvariátu, snad si najdou kupce.Drobná upoutávka: Dvě výborné knížky za stovku, no nekupte to;-D.

 4. Já jsem zatím Alvinem netknutý, ale velmi mne láká jej zkusit. Slibuji, že si sérii objednám, vyjde-li i čtvrtý díl 🙂 Vždy se ale píše, že se jedná o sedmisvazkovou sérii, přitom pokud se nepletu, tak sedmý svazek ještě mistr nenapsal a od dopsání šestého uplynul nějaký ten rok. Nevíte jak to tedy bude? A bude-li že nebude, je šestý díl nějak ukončen?

 5. Jak moc to navazuje na předchozí dva díly? Páč jsem tuhle knihu vyhrál v soutěži na Topzinu 🙂

 6. Třetí díl navazuje poměrně bezprostředně, ale na rozdíl od předchozích dvou postihuje delší časové období Alvinova dospívání od 12 do 19 let. Všem notorickým stěžovatelům na neukončenost bych rád připomněl, že série, ač není třetím dílem uzavřená, byla původně brána jako trilogie, a patrně právě proto začíná 4.kniha, napsaná s odstupem 7 let, slovy: “I thought I was done writing about Alvin Smith.”

 7. Poslední tři díly vycházely v originále se značným rozestupem, sedmičkou by měl Card celou sérii uzavřít, jen se neví kdy, má toho rozpracováno vcelku hodně. Přesto se o dokončení nebojím.Ač se jednotlivé díly dají číst i samostatně, nezačínal bych zrovna trojkou 🙂

 8. No, ale první dva díly rozhodně (zatím) kupovat nehodlám, tak holt musím začít trojkou 🙂

 9. Jedničku pořídit
  DreamChaser – kup si je. Minimálně jedničku. Není to nijak drahý, i kdybys neobjednal přes Laser, skoro všude už ti dneska dají slevu na isic a jsi na nějakých 160 kč? Za to dostaneš text, který tě připraví na trochu jiné pojetí fantasy, na trochu jiné vnímání hrdiny a jeho akce a navíc si přečteš sice nijak objevný, ale spoustu věcí zjednodušující doslov od A. Sapkowskiho o Alvinově světě. Ber to nikoliv jako dobrou radu, ale hypnotický příkaz.

 10. Budu o tom uvažovat na Vánoce, stačí? 🙂 (Ó, modlete, abyste byli poctěni tím, že se na to velký DreamChaser vůbec podívá :-)) Momentálně nemám peněz nazbyt, respektive mám, ale nechce je hned rozfofrovat 🙂

 11. po rokoch
  Keď som vtedy čítal prvé dva diely, bol som nadšený. Tak som teraz zalovil v knižnici, že si obnovím spomienky, ale pôvodné okúzlenie sa akosi nedostavilo. Hmm… napriek tomu asi dám šancu aj tretiemu dielu.

 12. První dva díly
  První dva díly ve starým vydání se dají ještě občas sehnat v Levných knihách…..

 13. tak lasseráci to je dárek jak má být, konečně zase jednou pořádná antalogie, myslím tím Singularity

Zveřejnit odpověď