Paranormální otroci

 • Autor:
 • Nakladatelství: Ivo Železný
 • Cena: 69 Kč
 • Vyšlo: 1. 11. 2001
 • Žánr: Sci-fi
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: KELSNER Alfred
 • Počet stran: 126

Zatím není…

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. jen si vaňkovsky drbnu: popiska vypadá jako Conan L/malým/II. 😉

 2. Ozaj to tak vyzerá ;-).Tohle už bohužel není četba pro mě – před pár měsící jsem zkusila přečíst jednu z Howardových povídek a vůbec mě to nebavilo:-/. Jo, být mi zase patnáct, neváhám a kupuju…

 3. Jana677
  Tedy, to jste asi rarita. Proto má Howard tak obrovskou prodejnost. Tohle je už xté vydání za několik let, i když každé v jiné podobě, a ty dřívější jsou vyprodané.

 4. Práveže je to čítanie pre nás, starých fotrov. 🙂

 5. já mám strach, že se mi stane to samé, sešity ze Zlatého Koně opatruju jako oko v hlavě, ale bojím se je otevřít:(

 6. Podľa mňa chyba, stále je to špičkovo napísaná heroic oddychovka, na ktorú sa dodnes máločo chytá (vrátane Elaka a podobne nudných napodobenín).

 7. Duro: no myslim ze sme obaja rovnaky rocnik, ja som uz dvojnasobny foter, takze som double stary foter a mna to uz nejak velmi nebavi …. pred 15 – 20 rokmi to bolo fajn, ale teraz ….

 8. Howard je pro mladé i staré 🙂 Nedávno jsem dočetl Howardovo povídky Z Divokého západu, které letos vyšly a je to pecka, to jsou prostě drsné dobrodružné příběhy jedna báseň a z conanovkami si nijak nezadají.Co se týče této knihy – obsahuje Hodinu draka, takže jedinou omluvou pro nezakoupení budiž vlastnictví tohoto skvělěého románu ve starším vydání 🙂 Hodina draka je skutečný majstrštyk klasické sword and sorcery…

 9. Pro mě Howard nepřestává fungovat, vždy si u něj odpočinu a Conan prostě nezklame i po letech, kéž by dnešní autoři uměli psát takhle 🙂 V téhle knize hlavně vyšla u nás dosud nevydaná conanovka, vůbec poslední, co tu chyběla…

 10. fotr nejsem, leda věkem. howard, may, ani třeba borroughs mě nikdy nebrali, narozdíl od j. f. coopera nebo fritze steubena. ti na mě zabírají dodnes. tekumsheh nebo poslední mohykán conana snadno strčí do kapsy 🙂 alespoň do mé.

 11. CONAN
  …myslím, že je to celkem jasné, když se stále čtou (a kupují) knihy “pokračovatelů” s novými příběhy Conana, tak nemám obavy o vydání (takřka) dokonalého originálu od Howarda. :-)(problém vidím možná právě v tom, že je to několikáte různé vydání, člověk potom vlastně ani neví CO vlastně koupit, co už má a co je komplet)

 12. a co starej fotr, nemá nějakého Conana rozepsaného ? :)Pro mě je vrchol Howardovi tvorby povídka “Zamboulské stíny”, tu čtu pořád dokola a vždycky mě dostane atmosféra.

 13. 2 Herne:
  No vidíš, byly to zrovna “Zamboulské stíny”, u kterých jsem zjistila, že jsem z conanovek vyrostla. Ty knížky samozřejmě nevyhodím, snad jejich kouzlo jednou objeví moje děti.

 14. Dnes už Conana taky nezvládám, stejně jako ty mayovky a verneovky, na kterých jsem vyrostla.

 15. Maye nezvládám, Conan mi nevadí, ale zrovna Zamboulské stíny mě nějak nikdy nezaujaly. Zápletka je moc “reálná” na to, jak je zpracovaná. Co si budeme namlouvat, Howard pohoří všude, kde je nutné, aby se postavy chovaly reálně :))

 16. Conan
  Já měl vždycky rád ty povídky ze ztracených měst pod Stygií, Rudé hřeby jsou naprosto nej, tedy pro mne. Jinak …A zrodí se čarodějka nebo Lidé černého kruhu. A taková Šarlatová citadela také není špatná, nemluvě o Za Černou řekou, která je i dost reálná, řekl bych… Každopádně na novou povídku se těším a ruku na srdce – ty tři svazky vedle sebe vypadají moooc pěkně.

 17. Sice si říkám fantasta, ale Conana taky nemusím. Sice si říkám scifista, ale Dunu jsem nečetl.Sice mám rád horor, ale od Kinga jsem četl jen nějaký povídky.Tak si říkam, jsem asi diletant:)

 18. sicco
  To nejdi diletant, ale čtenář co má vlastní vkus a nenechá se strhnout davem :)Já mám rád Fantasy ale z Tolkinea bych se s prominutím poblil jaká je to kravina, mám rád scifi, ale Asimov je pro mě totáně nestravitelný blábol :)On si v tom každý najde to svoje bez ohledu na nějaké “povinné” vzory.

 19. 2 sicco:
  Co máš rád na hororu, když ne Kinga? Neprovokuju, jen si chci rozšířit obzory – kvalitních hororů je tak zoufale málo:-/.

 20. Tedy i já se při čtení románů S.Kinga velice nudím a nedivím se, že se mnohým nelíbí. Pro mne je správný horor spíše taková akční scifi, jako Věc, Terminátor nebo Vetřelci. Myslím že je škoda, když takovýchto knih u nás dost nevychází, známe je spíše z filmů. Howard na druhé straně je věkem a samotnými čtenáři prověřený klenot, mám moc rád jeho povídky.

 21. to jana677
  Ne že bych Kinga nemusel, ale zkrátka jsem se k jeho věcem ještě nedostal, ale jinak samozřejmě žeru druhého pána v pořadí Barkera a tuším že kniha český horor 2004 byla taky fajn

 22. jo a každopádně stojí za to i Doba mrchožroutů a Píseň Khálí od Simmonse (navzdory mizernému překladu)

 23. 2 sicco: Jo, Barker i Simmons umí, o tom žádná.2 Milda: Možná si vybíráš špatné romány;-). Třeba “To” nebo “Řbitov zviřátek” snad ani nemůžou nudit, zato z nich parádně mrazí;-).

 24. Jana677
  Nudí, opravdu nudí, četl jsem je taky. Ovšem chápu, že se najde i někdo, komu se to líbí.

 25. 2 Milda: Konecne nekdo se stejnym nazorem na Rbitov. 🙂 Ta kniha se neskutecne vlece, 300 stranek se nic nedeje a pritom je kazdymu jasny, ze se ceka jen na to, aby se tam zahrabal nejakej clovek a mohl se vratit jako zombik. Spis nez hruzu, mrazeni popr. cokoli jineho ve me King vyvolal temer nutkavou potrebu zaskrtit hlavniho hrdinu.

Zveřejnit odpověď