Vetřelci versus Predátor – Planeta lovců

 • Autor:
 • Nakladatelství: Perseus
 • Cena: 165 Kč
 • Vyšlo: 1. 11. 2001
 • Žánr: Sci-fi
 • Provedení: brož.
 • Autor obáky: Petr Bauer
 • Počet stran: 289

Navazuje na Vetřelci vs. Predátor: Kořist

Nejlepší období života Machiko Noguchuiové nastalo po masakru kolonie na Ruyshi. V té době své lidské dědictví a připojila se k Predátorům jako skutečný Lovec. Ale po dvou letech se vrátila k životu s lidstvem a začala pracovat pro Korporaci Chigusa. Livermore Evanston je ambiciózní podnikatel, který vybudoval dokonalý lovecký ráj: svět za hranicemi lidských zákonů, osídlený divokými, geneticky vyvinutými zvířaty. Ale Evaston nepočítal s návštěvou nejkrutějších Lovců galaxie, Predátorů – nebo Vetřelců, které si s sebou přivezli jako svoji kořist. Když se jeho zákazníci stanou obětí neplánovaného lovu, Evaston si uvědomí, že Predátoři musí být vytlačeni. A tento úkol může zvládnout jen jediná žena. Ale Predátoři nejsou jedinou znepokojující věcí na planetě a Machiko Noguchiová má jen jedinou cestu, když se chce dostat pryč: zcela ovládnout nejvražednější planetu ve známém vesmíru!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. Juj, to vypadá zajímavě a překvapivě ani moc politicky. Jsem zvědav na recenze.

 2. Jestli je to takové jako starší verze dostupná na Neffových stránkách, pak si marně lámu hlavu, jak něco takového může vydat Albatros. I když… laciné, vulgární, to se bude líbit.

 3. Zdá se mi, že si Albatros nějak idealizuješ; to už dávno není to nakladatelství našeho dětství.

 4. Možná to posuzuju hlavně podle těch nabídek, které nosil syn ze školy, připadně z občasné návštěvy webových stránek, a tam jsem žádný velký odklon od dětskosti nezaznamenal. Navíc by mi do určité míry ani nevadil. Ale tohle? To se mi jeví jako perla i v rámci řady “Pro dospělé”.

 5. Běda, ano
  jsi několik let za opicemi (a Petrem Onuferem a Ondřejem Müllerem, což jsou fajn lidi): http://www.lidovky.cz/albatros-media-sazka-na-inteligentniho-ctenare-se-vyplaci-p3p-/ln_kultura.asp?c=A091110_192500_ln_kultura_jk plus http://www.albatrosmedia.cz/o-nas.html etc. Nechci nikterak zpochybňovat tvůj názor na knihu, naopak 🙂 ale třeba na té výstavě k 60 letům, co teď je v Klementinu, a tuším i někde jinde, je Neff uváděn jako profilový autor; budeme se muset smířit s tím, že Powers That Be mají, a myslí, že cílovka bude mít, názor jiný…

 6. Několik let? Zrovna ten rozhovor je z letošního listopadu, jestli jsem dobře viděl. A hlavně, já nemám vůbec nic proti tomu trendu, naopak, jen bych byl trochu náročnější při výběru titulů, když už.

 7. Rozhovor je nedávný, ale shrnuje završení několikaletého trendu.

Zveřejnit odpověď