Těšte se na první díl uznávaného komiksu Mezi řádky

Fascinující komiksová sága Mezi řádky kráčející ve stopách Umberta Eca, Jorge Luise Borgese či Neila Gaimana si získala čtenáře a nadšené ohlasy už v magazínu Crew, kde byla představena. První kniha série nyní vychází samostatně.

01

Tommy Taylor je hlavní hrdina cyklu románů fantasy, které se staly kulturním fenoménem. Fanoušci navštěvují webové stránky a cony, aby mohli magické příběhy oslavovat, a doufají, že jejich pohřešovaný tvůrce, Wilson Taylor, se jednoho dne znovu objeví, aby napsal poslední dobrodružství.

02

Ale jedna dějová nitka zůstává viset ve vzduchu: skutečný Tom Taylor, opuštěný Wilsonův syn. Tom, inspirace pro zázračného malého čaroděje, je po celém světě uctíván jako zhmotnělá literární legenda.
V okamžiku, kdy Tomův život začne nabírat podivné a nebezpečné paralely se životem Tommyho, je vtažen do zvláštního literárního podsvětí, kde má moc vyprávění stejnou sílu jako kouzla.

03

Uznávaní autoři LUCIFERA, Mike Carey a Peter Gross, se znovu spojili, aby nechali nahlédnout MEZI ŘÁDKY ve smělé nové sérii o slovech, světech a tenké dělicí čáře mezi nimi.

  • Mezi řádky 1 – Tommy Taylor a falešná identita
  • Carey Mike; Gross Peter
  • Nakladatelství: Crew, 2015
  • Vazba: Paperback
  • 114 stran, 399 Kč
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

Zveřejnit odpověď