Fantom Print vydává několik nových titulů!

V době, kdy většina nakladatelství a vydavatelství šlape na brzdy, se rozhodl Fantom Print jít opačnou cestou a nabízí čtenářům hned několik novinek v krátkém časovém období.
Pojďme se podívat na nově vydané knihy co se chystá!

Fantom Print vsází zejména na populární žánr LitRPG.

V krátké době vydává, respektive již vydal, druhý díl série Pouť mrtvého s názvem Království mrtvých.

Druhý díl série nabízí další pokračování příběhu Johna Doa, virtuální postavy uvězněné proti své vůli v počítačové hře. Pavel Korněv ukazuje, že zvládá výborně i žánr fantasy a že má nápadů a invence na rozdávání. Navíc se mnohem více chystá provázat události z reálného světa s těmi odehrávajícími se ve virtuálu. Těšte se na další dobrodružství nemrtvého lotra, který level po levelu šplhá ke své záchraně i přesto, že naděje je opravdu mizivá.

A aby těch LitRPG nebylo málo, připravuje si i další série, Temný bylinkář!

 

Pořadové číslo dvě v sérii příběhů Alexe Veruse má také již vydaná novinka Prokletý.

Příběhy mladíka nadaného věštěckým talentem v sobě mají kus Kronik železného druida, špetku Harryho Pottera nebo třeba Harryho Dresdena.

Poté, co Alex svedl boj o mocnou relikvii, má podstatně obyčejnější starosti: chce učit Lunu, svoji přítelkyni, magii. Jenže jak už tomu bývá, netrvá dlouho a Alex už zas lítá v průšvihu. Nejprve o jeho pomoc požádá tajemná žena, pak zjistí, že se v okolí pohybuje někdo nebo něco, co vysává magii – a nakonec bojuje o holý život a hledá rozluštění všech záhad.

 

Další dvě knihy se teprve chystají, ale už je můžete koupit v předprodeji.

Lovci monster jsou mezi českými čtenáři populární literární značkou. Nyní se k této sérii chystá antologie Z archivů Lovců monster!

Zatím jsme neměli možnost do knihy nahlédnout, tak přinášíme alespoň anotaci:

Již je tomu více jak sto let, co Lovci monster s.r.o. chrání náš svět před nadpřirozenými hrozbami, ať už jsou malé, nebo velké – a v některých případech jsou hodně, hodně velké. Dnes Lovci monster poprvé otevřou svůj archiv a vy můžete být při tom. V LM archivu naleznete tajnou historii nejlepších bojovníků proti monstrům na světě, ať už jde o hlášení zkušených Lovců z jejich nejtěžších případů, nebo o příběhy nováčků, kteří se s nadpřirozenem setkali úplně poprvé.

Ukázka: Z Archivu Lovců monster

z archivu ukázka

Vydání e-knihy je naplánováno na 22.4.2020

 

Poslední chystanou novinkou jsou Nespasitelní Michaela R. Fletchera, první polovina temné a drsné fantasy.

A opět nabízíme anotaci:

Bedeckt má akorát svoji sekeru, pár mincí pro případ, že by skončil v Posmrtí, a dva kumpány, ke kterým by se neotočil zády nikdo, natož on sám. Oba jeho společníci jsou totiž Geisteskranken – šílenci, kteří svým bludům věří natolik, že se stávají skutečností. Takových je svět plný a Bedeckt vražednou zlodějku i rádoby nejlepšího šermíře na světě toleruje jen proto, že jsou užiteční a ochotní jít přes mrtvoly, aby uskutečnili jeho plán na to, jak si zajistit bohatství až do smrti.

Bludy a víra totiž znamenají moc, obzvlášť když jedné věci věří hodně lidí. To ví i velekněz Konig Furimmer, který vede své ovečky k jedinému cíli: uctívání obyčejného chlapce Morgena natolik, aby se z něj stal bůh. Bůh, kterého bude Konig moci ovládat… pokud ovšem božského chlapce neunesou Konigovi před nosem Bedeckt a jeho společníci s vidinou tučného výkupného, aniž by tušili, že si tentokrát ukousli příliš velké sousto.

Víra totiž utváří realitu. A bohové z ní zrození mají s každou chorou myslí vlastní plány.

Ukázka z Nespasitelných

nespasitelní ukázka

Vydání e-knihy je naplánováno na 22.4.2020

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

  1. No, už se nemůžu dočkat návštěvy knihkupectví, tolik toho jsem nestihl. A ten knižní veletrh, ten mi mrzí 10 x víc. Celý rok se člověk těší, pokouká, pokecá, nakoupí, i bolavým nohám dá při přednášce odpočinout a s 5 až 10 knihami se pak táhnout domů a tam zasednout … Doufám, přátelé knihkupci a nakladatelé, že to nevzdáte. Držím Vám palce. Tak doufám za rok.

Zveřejnit odpověď