Nová Mercy Thompsonová bude Nocí zlomená

Americká spisovatelka Patricia Briggsová v květnu 2014 naváže na velký úspěch své urban fantasy série o kojotí ženě Mercy Thompsonové už osmým dílem, který se bude jmenovat Nocí zlomená.

Patricia Briggs: Nocí zlomená

Tentokrát se bude muset družka alfy jedné z nejznámějších vlkodlačích smeček ve Spojených státech vyrovnat s novým a nečekaným nepřítelem – Adamou ex-manželkou. Ta se totiž vyspala se šarmantním cizincem, který se po jedné noci změnil ve stalkera.

Bývalá žena Mercyina manžela tak bude hledat pomoc právě u Adama. Mercy už tak nevoní, že se jí Adamova stará láska nastěhovala do domu, ale teď bude muset navíc řešit i jejího stalkera, který je zřejmě víc než člověk.

„V románu Nocí zlomená zástupy věrných čtenářů naleznou přesně to, na co se těšily od předchozího, sedmého dílu série: oblíbené hrdiny, jejich stále zamotanější vztahové propletence, drsnou akci a neméně divokou erotiku,“ slibuje nakladatelství Fantom Print. Náš sesterský server Fantasya.cz přinesl i exkluzivní ukázku z románu. Osmý díl série o Mercedes Thompsonové vychází tuto středu.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď