Podpořte Ženu s labutí, čas se krátí!

Pozor! Právě vrcholí předplatitelská kampaň! Podpořte zajímavý ediční počin, který si opakovaně vysloužil nominaci na Cenu ASFFH, a získejte zajímavé dárky – jak jinak než s motivy labutě!

Čtvrtým svazkem se celý projekt antologie povídek českých a slovenských autorek fantastiky završil, tak si ho nenechte ujít! Ženu s labutí si nyní můžete pořídit dříve, než dorazí na pulty knihkupectví, a navíc si k tomu vybrat i bonus (nebo bonusy) z pestré nabídky Nakladatelství Fortna.

Kromě dárků s motivem labutě (přívěsky na klíče, náhrdelníky či záložky) jsou k mání i předměty, které vyrobily samy autorky (náramky, dekorační předměty, hodiny, záložky, kravaty, těžítka), či jejich dříve vydaná díla (romány, sbírky povídek, komiksy) a další nezbytné maličkosti… Neříkejte, že by se vám nehodila elegantní krabička na kompletní sadu výkladových karet! Neumravnil by kácející se knížky na polici nenápadný rozdělovník s labutí šíjí? Nebo vám udělá větší radost výtisk podepsaný autorkami? Tak neváhejte a mrkněte se do e-shopu http://efortna.cz/obchod/ . Uvidíte, že se tam najde pro každého něco!

 

Další info o knize, video, jména autorek, náhled podoby karet a ukázky z povídek najdete zde: http://efortna.cz/zena-s-labuti-priplouva/

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page