Vychází druhý díl akční fantasy trilogie Žoldáci

Pokud sloučíte název Forgotten Realms se jménem R. A. Salvatore, protřepete a zamícháte, většinou bude mít vzniklá směs černou pokožku, bílé vlasy, elfské uši, dva scimitary a černou panteřici. Většinou. Někdy také můžete umíchat dva žoldáky, kteří se upsali tomu, že se postaví temnotě.

slib-carodejneho_thumb

Právě oni jsou hrdiny nové trilogie výše zmíněného amerického bestselleristy, která právě dobývá tuzemské knižní pulty. Po nedávno vydaném Služebníkovi krystalu přichází nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint) s pokračováním nazvaným Slib Čarodějného krále. A stejně jako tomu bylo u minulého dílu, i tentokrát se budou dít věci!

V první řadě: objevila se velmi nebezpečná kniha, která slibuje moc samotného Čarodějného krále. Kniha, kterou někdo šikovně na pár století zašantročil, protože kdo má vládychtivé choutky a otevře ji, aby se poučil, jak je proměnit v realitu, většinou zemře nepěknou a krutou smrtí. To ale neznamená (jak už to tak obvykle bývá), že se o to egomaniaci všeho druhu, ras i vyznání nepokoušejí.

V druhé řadě: dračí patronky vyslali oba žoldáky, tedy lidského zabijáka Artemise Entreriho a temného elfa Jarlaxla, do krevelských pustin, které již nějakou dobu trpí zvýšenou přítomností démonů. Dračicím přišlo, že by se tahle povedená dvojka mohla nejen postavit starobylému zlu, ale rovněž se s ním popasovat a když jí bude padat karta, i zvítězit. Fandíme jim – šance, že se z tohoto souboje odplazí temné síly po čtyřech, je velmi vysoká!

Anotace:

Kniha byla dobře schovaná. Její stránky slibovaly moc samotného Čarodějného krále. A když byla nyní nalezena, ani skutečnost, že každý, kdo ji otevře, zemře, nezabrání tomu, aby o ni lidé bojovali.

Vítejte v Krevelech! Z pověření dračích patronek zamířili lidský zabiják Artemis Entreri a jeho společník, temný elf Jarlaxl, do démony prolezlých pustin. Netrvá dlouho a ocitnou se přímo uprostřed konfliktu mocných sil, které by je nejraději zabily – anebo ještě hůř… Ale Entreri a Jarlaxl nejsou obyčejní potulní žoldáci a starodávné zlo a zavilé krevní msty divokých Krevelů možná narazily na rovnocenné protivníky.

Info o knize:

  • Autor: R. A. Salvatore
  • Originální název: Promise of the Witch-King
  • Formát: brožovaná vazba, 145×205 mm
  • Počet stran: 304
  • Cena: cca 289 Kč
  • Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)
  • ISBN: 978–80–7398–296–6
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

2 komentáře

  1. Pokud sloučíte název Forgotten Realms se jménem R. A. Salvatore… vyjde vám krmná fantasy 🙂

  2. Satyr: mozno krmna, ale urcite stravitelnejsia ako 80% balastu co vychadza momentalne

Zanechat odpověď