Novinka z Golden Dogu – Mrtvé ženy Martina Štefka

Martin Štefko alias “tvář nakladatelství Golden Dog” vydává další knihu. Je to sice temný thriller, ale stejně to vypadá zajímavě… Takže uveřejněním tiskové zprávy rozhodně nic nezkazíme! A samozřejmě pro vás chystáme recenzi.

I když se nacházíme v době, která knihám úplně nepřeje, nechceme naše fanoušky ochudit o další román, který už sám měl určité zpoždění, protože původně měl vyjít na konci roku 2019. Teď se k vám ale konečně dostávají Mrtvé ženy, jejichž autorem je Martin Štefko.

Autor a vydavatel v jedné osobě se po zombie apokalypse, akčním béčku, hororu a westernu pustil opět do trochu jiného žánru a představuje newyorského detektiva Hanka Giorgia, jeho parťačku Larisu Kramer a celý tým, který pracuje na vraždách. Na vraždách, které jiné týmy řešit nechtějí pro jejich brutalitu.

Hank Giorgio je detektiv sherlockovského ražení, který dá více na své deduktivní schopnosti než na to, co lidé říkají. Jeho emoce jsou skoro na nule. Jde ale vždy za tím, aby každý případ vyřešil co nejrychleji. Nechce, aby umítali další lidé. A má k tomu dobrý důvod. Tentokrát má před sebou rovnou čtyři případy, kdy na začátku je vždy mrtvá žena.

Kniha Mrtvé ženy vychází 14. dubna 2020.

Odkaz pro objednání knihy: https://www.goldendog.cz/produkt/mrtve-zeny/

 

ANOTACE

Sandra. Melissa. Jayne. Michelle. Nebo alespoň její část. A jména přibývají. Detektiv Hank Giorgio řeší čtyři případy, které spojuje jeden faktor – na začátku byla mrtvá žena. Jeho zběsilému tempu vyšetřování a jedinečným deduktivním schopnostem možná nestačí jeho kolegové, ale bude to dost na to, aby zabránil dalším obětem?

Martin Štefko

Mrtvé ženy

Obálka: Michal Březina

Grafická úprava a sazba: Michal Březina

Formát: brožovaná, 328 stran

Žánr: detektivní thriller

Cena: 249 Kč

 

O AUTOROVI

Martin Štefko na základní škole psaní neměl rád, ale jakmile se seznámil s pány Herbertem, Kingem, Dickem a dalšími, uvědomil si, že má v hlavě světy, které chce objevovat. A tak nakonec začal sám ťukat do klávesnice. Nejprve tvorba směřovala do šuplíku, později se snažil publikovat, hlavně povídky.

Kniha Mrtví kráčí po zemi (2014) se stala jeho prvním vydaným románem, vzápětí byla následována knihami Nikdy se nepřestala usmívat (2015), Agentura 1: První tým (2016), Mrtví kráčí po zemi: Život v ráji (2017), Zatracenci (2018) a Agentura: Střepy minulosti (2019), jež vyšly pod nakladatelstvím Golden Dog.

Své povídky publikoval ve sbírkách Sto hororů ve sto slovech, Za tebou a Poslední polibek a dalších. Starší povídky pak ve sbírkách Pěna dějin, Technokouzla anebo ve sborníku 66+6 hororů ve sto slovech. Věnuje se i psaní článků, především pak recenzím zaměřeným na komiksovou a filmovou tvorbu.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď