O recenzích a cláncích (velmi duležité)

Zprvu jsem se ani nedomníval, že by bylo nutné upozornovat na tento problém. Pokud jste se zaregistrovali a prispíváte svými recenzemi a clánky, chtelo by to zachovávat jistá pravidla, aby……

Zprvu jsem se ani nedomníval, že by bylo nutné upozornovat na tento problém. Pokud jste se zaregistrovali a prispíváte svými recenzemi a clánky, chtelo by to zachovávat jistá pravidla, aby zde nenastal chaos. Uprednostnuji proto napríklad, aby se recenze na Spisovatele, kterými se zabýváme samostatne na jejich stránkách, nevyskytovali zde, ale práve na tech stránkách. Pritom je to pro Vás ješte jednodušší. Alespon já jsem velmi prístupný (a myslím že o ostatní) vašim príspevkum a rád je uverejním. Takže se ozvete autorum onech stránek.

No ale to by bylo to nejmenší. Co me ale desí je prípadná kvalita vašich príspevku. Recenze je clánek, který blíže pojednává o nejaké knížce (sáze). Má nekolik duležitých soucástí: Recenzent musí nastínit dej, ne však tak, aby prozradil záver. Recenze dále musí urcite obsahovat Vaše osobní zhodnocení, tedy jak se Vám knížka líbí (jinak by to proste nebyla recenze). K tomu pridejte pár vet treba o obálce ci ceském vydání a máte hotovu jednoduchou recenzi, za kterou se nikdo nemuže stydet. Je zvykem pak zamíchat do recenze neco umeleckého ci zábavného (preci jen se to pak lépe cte a ostatní to zaujme). Takže doufám, že se zde bude objevovat stále vetší množství clánku a recenzí a tímto jsem jen podporil vaši tvorivost.

Jo a pokud chcete predstavit spisovatele, o kterém zde opravdu nic není, pak to prosím pište do clánku, ne do recenzí. Dekuji.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď