Pekelný pastýř – ukázka

Je čas na další ochutnávku novinek z Epochy. Tentokrát nakoukneme s Oskarem Fuchsem do samotného pekla. Pokud máte rádi českou akční školu , pak snad ani ukázku z Pekelného pastýře číst nemusíte – tenhle kousek se vydařil a jde ve stopách Kulhánka, Kotlety i Kopřivy. Pokud jste se s Fuchsem ještě nesetkali, zkuste, jestli vám jeho akční nářez prošpikovaný pekelně černým humorem sedne.

To se tak jednou probudíte a než si stihnete pořádně zapálit cigaretu, zkusí vás sejmout nějakej divnej chlápek. A najednou máte v ruce hůl a stádo ovcí za zadkem… opravdu, ovcí. A to je teprve začátek pořádně blbýho dne.

Postupně totiž budete muset srovnat fasádu spoustě rohatejch poskoků než se dostanete k tomu hlavnímu. Jo, k tomu, co chce vést Peklo jako firmu a má hubu plnou sladkejch keců. Jenže Pastýř není ovce, tohle na něj neplatí!

Pekelný pastýř je přesně tím, čemu se s oblibou říká akční brak – a nestydí se za to. Je to dobře napsaná  zábavná jízda našlapaná akcí, hláškami a ulítlými nápady, která vás bude bavit. A pokud máte tenhle typ literatury rádi, určitě zhltnete Pastýře jedním dechem.

Pokud ještě váháte, přečtěte si ukázku v PDFku:

Pekelný pastýř ukázka

A pokud vás kniha zaujala, pořiďte si ji přímo u Epochy a podpořte tak vydavatele.

 

 

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď