Proudy Želesa – 2. díl

Železný prales, zkráceně též Želes, je divoký, opuštěný a neprostupný hvozd na březích řek Hodry a Cholše, který se vyznačuje dokonalým, a tudíž velmi nebezpečným splynutím fauny a flóry s kovy. Spisovatel Jiří Mazurek do tohoto prostředí zasadil román Želes, jehož volné (tedy určené i pro ty, kteří první díl nečetli) pokračování bude v listopadu a prosinci rozdělené na šest částí vycházet exkluzivně na Fantasy Planet. Přejeme pěknou zábavu.

Proudy Želesa představujeme a první díl recenzí připomínáme na https://fantasyplanet.cz/…-pokracovani.

Stalo se v 1. části:

Tomáš se s přítelkyní Jolanou vydali do sídla firmy Redston, aby zjistili něco o jejím pravém poslání a zaměstnanci, Jolaninu otci, který se při jedné z expedic ztratil v Želese. Při prohledávání archivu však byli vyrušeni a Jolana ze zoufalství spustila časonátor, který je přenesl o dvě stě let zpátky do minulosti, do roku 25. 11. 2058, na palubu letadla, jenž následně v lese, který v té době existoval pouhých čtrnáct dní, ztroskotalo.

Verze pro tisk

Na třetí díl se můžete těšit za týden, v neděli 17. 11.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď