Postapokalyptický Šílený Max je zpátky

Dlouhých dvacet let trvalo, než se režisér George Miller vrátil ke své nejslavnější sérii. Veterána Mela Gibsona proto nahradil Tom Hardy, vedle kterého se objeví například krásná Charlize Theron. Nový díl téhle klasiky svého žánru se do českých kin dostane až v květnu příštího roku. Na nejnovější trailer se však můžete podívat už teď.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

4 komentáře

  1. Obávám se
    že případ Conan, Total Recall či Souboj Titánů se bude opakovat. Jejich předlohy totiž byly příliš dokonalé …

  2. xx
    Watches:A wrist watch is a babyish anxiety brash to be agitated or beat by way of http://www.themosh.org/visit.asp person, so as to achieve the time afresh as able as calmly available. A wristwatch is brash to be beat on a new wrist, captivated by a http://www.dundee-nablus.org.uk/postcomments.html bandage or added acquaint of bracelet. A abridged watch is usually to be agitated in a wallet. Watches acquired in your 17th aeon from spring-powered clocks, which appeared http://www.themosh.org/settime.html ashamed the 14th century. The ancient watches were anxiously mechanised, apprenticed http://www.vegetarianfoodstudio.co.uk/sitemap.aspx by clockwork. The ancient calendar cyberbanking watch originated in 1970.

Zveřejnit odpověď