Soutěž o hru Žalář od Dino Toys

Firma Dino Toys z nemalé části produkuje hry a hračky pro „zákazníky“, kteří ještě neumějí či teprve začínají číst, ale nějakými více či méně žánrovými věcmi dospělejšího „našince“ umí potěšit také – ostatně o nich občas píšeme.
Nyní máte možnost zasoutěžit si o jednu z takových her pro odrostlejší hráče: o kooperativní dobrodružku Žalář. Tradičně stačí správně zodpovědět naše otázky a mít štěstí při losování.

  1. Kromě Žaláře má Dino Toys v nabídce ještě další hry ze série Adventure Games – kolik jich je a jak se jmenují?
  2. Další úspěšnou řadou Dina jsou únikové hry pod souborným názvem Exit. Jedna z nich vás vezme do podzemí Paříže – jak se jmenuje?
  3. Horkou novinkou Války mágů Dino zabrousilo do hájemství hard fantasy, nicméně nezvítězí v ní ani ten, kdo zabije nejvíc lidí, ani ten, kdo vlastní nejvíce křišťálových koulí, ale ten, kdo má nejhodnotnější…?
  4. Dino vrátilo na trh slavné „tatrovky“ a svůj autosalon této značky neustále rozšiřuje. Který typ náklaďáku ale v rámci největší řady chybí: sklápěčka, cisterna nebo bagr?

 

Vaše odpovědi zasílejte na email:

soutez@fantasyplanet.cz

a to do 6.12. do 23:57:56. Do předmětu uveďte kouzelné slovíčko Dino.

Hned druhý den vylosujeme ze správných odpovědí výherce či výherkyni, ať k vám vaše výhra doputuje (doufejme) co nejrychleji – ideálně do Vánoc.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page