Soutěž o lístky do kina IMAX na film Fantastická zvířata a kde je najít

Tentokrát soutěžíme o celkem 10 vstupenek do IMAXu na Fantastická zvířata a kde je najít!

imaxOčekávaný snímek Fantastická zvířata a kde je najít přichází konečně do kin! Film vznikl dle předlohy stejnojmenné knižní předlohy spisovatelky J. K. Rowlingové a zavede vás do nové éry kouzelnického světa desítky let před Harrym Potterem. Držitel Oscara Eddie Redmayne (Teorie všeho, Dánská dívka) ztvárnil ústřední roli magizoologa Mloka Scamandera pod režijní taktovkou Davida Yatese, režiséra posledních čtyř úspěšných filmů Harry Potter. Scamander přichází do New Yorku spolu se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?

Nenechte si ujít tuto velkolepou podívanou a vychutnejte si ji na největším plátně v kině IMAX, ve kterém budete mít pocit, že jste součástí celého neskutečného příběhu! Film Fantastická zvířata a kde je najít můžete navštívit již na půlnoční premiéře v noci z 16. na 17. 11. v multiplexech Cinema City, kině IMAX a sále 4DX – více informací o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz.

A pokud chcete i vy vyrazit do IMAXu či některého kina Cinema City, máme pro vás 5×2 vstupenky. Jako vždy stačí správně zodpovědět soutěžní otázku:

Ze které bradavické koleje je Mlok Scamander?

Svoje odpovědi posílejte na redakční email xan.fantasyplanet@gmail.com do pondělí 14. listopadu (včetně). Do předmětu uveďte “Soutěž Fantastická zvířata” a nezapomeňte nám připsat i adresu, na kterou bychom měli vstupenky poslat, pro rychlejší doručení ideálně i s telefonním číslem, na kterém váš může zastihnout kurýr.

Ze správných odpovědí náhodně vylosujeme pět výherců. Výsledky soutěže vyhlásíme a vstupenky rozešleme v úterý 15. listopadu.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď