Soutěž s X-Hawkem

Mikuláš nám ve spolupráci se stránkami jfk-fans.cz a nakladatelstvím Triton nadělil soutěž spojenou s Agentem JFK, respektive jeho úhlavním nepřítelem, hrabětem X-Hawkem. A právě o všechny tři doposud vydané díly série X-Hawk si zasoutěžíme!

Před deseti lety, v prosinci 2010 vyšel první Agent X-Hawk, díl se jmenoval Hitman a autorem byl Mirek Žamboch. Za dalších čtrnáct měsíců vyšla dvojka, Zpěv lamie Jana Hlávky. Na třetí díl jsme si museli počkat víc jak dlouhých sedm let, loni jsme se dočkali pokračování příběhu Framona Dotchiho a zdá se, že to nebude poslední slovo temného hraběte X-Hawka. V předvánočním čase u příležitosti desátého výročí si ve spolupráci s webem JFK-fans.cz zahrajeme o všechny tři díly Agenta X-Hawka, které doposud vyšly.

Úkol bude jednoduchý vyčíst z šifrované zprávy jméno zvláštního agenta EF a zároveň hlavního hrdinu knihy Zpěv lamie, plus jméno jeho největšího parťáka. Není to nic těžkého, ale kdo nemá rád rébusy, tak si odpověď najde na internetu.

 

Svoji odpověď nám zašlete do neděle 13. prosince na email soutez@fantasyplanet.cz a do předmětu napište X-Hawk.

Jeden vylosovaný výherce obdrží všechny tři knihy série Agent X-Hawk 1-3, (Hitman, Zpěv lamie, Válka světů).

Tak hodně štěstí!

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page