Soutěžíme o předplatné časopisu XB-1

Milí čtenáři, zúčastnili jste se naší novoroční soutěže a netrpělivě čekáte na výsledky? Prosíme o strpení, přišlo nám přes sto mailů, a ačkoliv jsme knížkám přiřazovali body průběžně, vyhlášení bude přece……

Milí čtenáři,

zúčastnili jste se naší novoroční soutěže a netrpělivě čekáte na výsledky? Prosíme o strpení, přišlo nám přes sto mailů, a ačkoliv jsme knížkám přiřazovali body průběžně, vyhlášení bude přece jen ještě chvilku trvat.

Mezitím můžete zkusit štěstí v naší nové soutěži, která je opět určená všem milovníkům kvalitní literární fantastiky. Pro jednoho čtenáře tu máme půlroční předplatné časopisu XB-1, nástupce zaniklého magazínu Ikarie. Struktura zůstala stejná: třetinu z každého osmdesáti stránkového čísla zaplňují zahraniční povídky, třetinu domácí a zbylý prostor je věnován publicistice, a to nejen literární, ale i filmové či herní. Novinkou jsou graficky přívětivé webové stránky, na nichž najdete téměř každý den aktualitu ze světa fantastiky. A snížila se i cena – časopis nyní stojí 75 Kč.

Ale vy ho můžete půl roku dostávat zadarmo – a navíc přímo do vaší poštovní schránky!

Stačí nám jen na redakce@fantasyplanet.cz do 8.2. včetně poslat odpovědi na tři jednoduché otázky a mít štěstí při losování. Mail označte předmětem FP soutěž.

Cenu nám poskytla firma, která zajišťuje předplatné jen v ČR, proto se soutěže smí zúčastnít jen čtenáři s českou adresou.

Otázky:

1. Který režisér a ve kterém roce natočil film, podle něhož získal nový časopis své jméno?

2. Šéfredaktor Vlado Ríša řídil před časopisem XB-1 jiné SF periodikum, jaké a od kterého roku stál v čele jeho redakce?

3. Kdo je správcem webu časopisu XB-1 na internetové adrese www.casopisxb1.cz?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď